Za dwa tygodnie koniec zbiórki podpisów!

Trwająca trzy miesiące zbiórka podpisów powoli dobiega końca. Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że deprawatorzy nie cofną się przed niczym, aby móc w dalszym ciągu realizować swoje postulaty. Jak się okazało – mieliśmy rację. W kierunku naszych wolontariuszy posypały się groźby, życzenia śmierci, próbowano również kraść karty i przeszkadzać w zbiórkach. Mimo to, możemy mówić o sukcesie.

Na ulice polskich miast wyjechały samochody, które informowały o zamiarach lobby LGBT. Dzięki temu polskie społeczeństwo po raz kolejny dowiedziało się, że 70% zachorowań na AIDS dotyczy osób homoseksualnych (zobacz), osoby homoseksualne żyją średnio 20 lat krócej (zobacz), 31% lesbijek i 25% homoseksualnych mężczyzn było molestowanych seksualnie (zobacz), a co najważniejsze podczas tej kampanii: Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów nawet 20 razy częściej (zobacz), niż w normalnych rodzinach.

Poza zbiórką podpisów, rozprowadzaliśmy nasz poradnik (KLIK), który osiągnął niebywały sukces! Wciąż jest na niego zapotrzebowanie i cały czas wysyłamy je rodzicom, pedagogom, a nawet placówkom edukacyjnym, zaniepokojonym zainteresowaniem deprawatorów zajęciami dodatkowymi i wciskaniem elementów edukacji seksualnej do szkół i przedszkoli. W mailach dziękowano nam, że uświadamiamy społeczeństwo.

Na dzień dzisiejszy doliczyliśmy się około 70 tys. podpisów, jednak to właśnie w najbliższych dniach spłynie ich najwięcej. Prosimy więc o zebranie ostatnich podpisów i przesłanie ich na adres podany na karcie. To od nas wszystkich zależy, czy uda nam się ocalić dzieci przed seksualizacją.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN