Szukaj
Close this search box.

Za dwa tygodnie koniec zbiórki podpisów!

Trwająca trzy miesiące zbiórka podpisów powoli dobiega końca. Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, że deprawatorzy nie cofną się przed niczym, aby móc w dalszym ciągu realizować swoje postulaty. Jak się okazało – mieliśmy rację. W kierunku naszych wolontariuszy posypały się groźby, życzenia śmierci, próbowano również kraść karty i przeszkadzać w zbiórkach. Mimo to, możemy mówić o sukcesie.

Na ulice polskich miast wyjechały samochody, które informowały o zamiarach lobby LGBT. Dzięki temu polskie społeczeństwo po raz kolejny dowiedziało się, że 70% zachorowań na AIDS dotyczy osób homoseksualnych (zobacz), osoby homoseksualne żyją średnio 20 lat krócej (zobacz), 31% lesbijek i 25% homoseksualnych mężczyzn było molestowanych seksualnie (zobacz), a co najważniejsze podczas tej kampanii: Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów nawet 20 razy częściej (zobacz), niż w normalnych rodzinach.

Poza zbiórką podpisów, rozprowadzaliśmy nasz poradnik (KLIK), który osiągnął niebywały sukces! Wciąż jest na niego zapotrzebowanie i cały czas wysyłamy je rodzicom, pedagogom, a nawet placówkom edukacyjnym, zaniepokojonym zainteresowaniem deprawatorów zajęciami dodatkowymi i wciskaniem elementów edukacji seksualnej do szkół i przedszkoli. W mailach dziękowano nam, że uświadamiamy społeczeństwo.

Na dzień dzisiejszy doliczyliśmy się około 70 tys. podpisów, jednak to właśnie w najbliższych dniach spłynie ich najwięcej. Prosimy więc o zebranie ostatnich podpisów i przesłanie ich na adres podany na karcie. To od nas wszystkich zależy, czy uda nam się ocalić dzieci przed seksualizacją.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN