Z powodu aborcji zginęła aktywistka aborcyjna. Kiedy aborcyjny killing-team spowoduje taką śmierć w Polsce?

Minęły zaledwie cztery miesiące od zalegalizowania aborcji w Argentynie, a już zginęła z tego powodu kobieta. Ironią losu zdaje się być fakt, że ofiarą jest aktywistka aborcyjna.

María del Valle González López, która zmarła, zabijając swoje własne dziecko, była przewodniczącą Radykalnej Młodzieży w gminie La Paz. Miała 23 lata i kilka miesięcy temu walczyła o legalizację aborcji na żądanie w Argentynie. Uwierzyła w aborcyjną propagandę, sama szeroko ją propagowała, a następnie stała się jej śmiertelną ofiarą.

Warto przypomnieć, że Maria, która zmarła po zażyciu misoprostolu, nie jest jedyną ofiarą legalności aborcji w ostatnim roku. W Wielkiej Brytanii, krótko po zalegalizowaniu domowej aborcji farmakologicznej, zmarły dwie kobiety. W Polsce jednak ruchy aborcyjne oraz osoby takie jak Natalia Broniarczyk, Justyna Wydrzyńska i Karolina Więckiewicz wciąż zatykają uszy swoim wyznawcom, krzycząc, że aborcja jest bezpieczna.

“Jak to zrobiliście?” – czy aborcjonistki chcą takiej śmierci w Polsce?

Wiecie co jest jeszcze słodkie? Wspieranie osób w aborcjach“, “Aborcja to ważny element naszego zdrowia” – piszą tymczasem na swojej stronie aborcjonistki z killing-teamu, twierdząc że aborcja jest bezpiecznym zabiegiem, a kobiecie zupełnie nic nie grozi. Narażają tym samym na śmierć kobiety i jeśli któraś zginie, będą ją miały na sumieniu.

Jak wam się to udało? – pyta Klementyna Suchanow argentyńską aktywistkę ruchu na rzecz liberalizacji aborcji” – taki tytuł możemy znaleźć na portalu oko.press. Czy dziś polskie aborcjonistki zapytają o to samo z podziwem? Czy będą ciekawe, w jaki sposób zabija się kobiety? A może tak naprawdę dobrze to wiedzą?

Podczas aborcji ginie przynajmniej jeden człowiek. Tu zginęło dziecko, a także jego matka.

Źródło: https://dorzeczy.pl/swiat/179506/…zabiegu.html

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN