„Z ciekawości uprawiałem seks z kolegą. Czy jestem gejem?” Zobacz skutki seksedukacji!

BZgA (niemiecka agencja rządowa odpowiedzialna za edukację seksualną) prowadzi stronę dla młodzieży loveline.de. Niedawno informowaliśmy, że państwowi edukatorzy odpowiadają tam na pytania dot. intymności w bardzo deprawacyjny sposób. Jednak to jeszcze nie wszystko. Znajduje się tam też forum dla młodzieży „Wy pytacie, wy odpowiadacie”, gdzie nastolatkowie sami mogą wymieniać się doświadczeniami. Kategorie na forum są nazwane m.in.: „pierwszy seks – myśli, pragnienia, obawy, oczekiwania” i „gej czy lesbijka – to przecież zupełnie normalne?!”

Poniżej wynotowaliśmy niektóre wpisy:

„Mój chłopak ostatnio u mnie nocował i próbował się do mnie dobierać. (…) Kładł się na mnie (…) i myślę, że chciał uprawiać seks. A mamy dopiero 12 lat!!! Dlatego teraz z nim zerwałam, bo jest taki perwersyjny” (Manga_fee12)

Odpowiedź: „Jako chłopak mogę to zrozumieć… Gdybym nocował u jakiejś dziewczyny, nie zrobiłbym czegoś takiego bez jej zgody. A też mam 12 lat i nie jestem perwersyjny”. (Marcelboomlpundercool) ­

„Mam 15 lat i kilka dni temu mieliśmy z dziewczyną pierwszy raz . Niestety prezerwatywa pękła i teraz jest w ciąży. Jak mam o tym powiedzieć mojej rodzinie? (1)

Odpowiedź: „Tabletka „ po stosunku” i nie mówić o tym rodzicom.” (scheie)

„Mam 11 lat i chcę już uprawiać seks z moim 14-letnim chłopakiem. Czy to możliwe, jeżeli nie miałam jeszcze miesiączki? Czy muszę mieć też 14-lat, żeby z nim spać?” (Lady-Black, bez odpowiedzi)

„Uprawiałem już seks z innym chłopakiem (chcieliśmy się przekonać jak to jest), ale mam stałą dziewczynę. …Czy to oznacza, że jestem homo albo biseksualny?” (txoxbxix, bez odpowiedzi)

„Uważam, że bycie lesbijką lub gejem jest czymś zupełnie normalnym. Sama jestem biseksualną dziewczyną, ale z jakiegoś powodu bardziej lubię sypiać z dziewczynami, niż z chłopcami. Czy to normalne?” (xoxogossipgirl1998, bez odpowiedzi)

„Od dłuższego czas mam homoseksualne uczucia. Teraz zakochałem się w chłopaku z mojej klasy. Jak mam o tym powiedzieć mojej dziewczynie? Jesteśmy już prawie od roku razem. To nie jest poważny związek, ale nie chcę jej zranić. To trwa już od kilku miesięcy, ale nie mogę się odważyć, żeby jej o tym powiedzieć. Co zrobilibyście na moim miejscu?” (Janis01)

Odpowiedź:

„Bądź wobec niej szczery. Wprawdzie was to zaboli, ale wszystko wróci do normy.” (justin 13090)

„Całowałam się z dziewczyną i teraz nie wiem, czy jestem lesbijką, czy nie?” (jesyexpert)

Odpowiedź: „Cześć, czy coś przy tym czułaś? Jeżeli pojawią się uczucia wobec niej, to może znaczyć, że jesteś lesbijką.” (Kathy07)

„Myślę, że jestem homoseksualistą, ale nie wiem tego na pewno. Jak mogę się przekonać?” (jannick, bez odpowiedzi)

„Niestety jestem biseksualny. Jak mam się zachowywać?” (doblschneider, bez odpowiedzi)

„Czy to, że uprawiałem seks z moim kolegą oznacza, że jestem gejem?” (MichaelTsch)

Odpowiedź: „Tak, ponieważ seks uprawiają zakochani” (SuperMarii)

„Mój chłopak chciałby ze mną uprawiać seks, ale równocześnie również z moją najlepszą koleżanką. Ona też tego chce. Co mam robić, postawili mi ultimatum” (Christiana, bez odpowiedzi)

Wprawdzie wpisy są anonimowe, jednak skala patologii na forum dla młodzieży firmowanym przez współautorów standardów seksedukacji WHO przeraża. To skutek deprawowania dzieci w Niemczech już od kilkudziesięciu lat.

W Polsce już niedługo może to wyglądać bardzo podobnie. Edukację seksualną według standardów WHO i BZgA wprowadza m.in. prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Podobne zajęcia odbywają się już także w Gdańsku i innych miastach, gdzie seksedukatorzy są zapraszani do szkół.

Czy można temu zaradzić? Tak, fundacja Pro-Prawo do Życia złożyła w sejmie 265 tysięcy podpisów pod projektem ustawy „stop pedofilii”, który zakazuje propagowania zachowań seksualnych w szkole. Niedługo ruszy akcja zachęcająca posłów do poparcia projektu. Ze strony stoppedofilii.pl można także pobrać bezpłatny poradnik dla rodziców „Jak powstrzymać pedofila” o tym w jaki sposób chronić dzieci przed deprawacją.

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN