Youtuberzy walczyli o prawo do zabijania nienarodzonych. Dziś są oskarżani o przemoc wobec kobiet

Kiedy rozpoczęliśmy akcję "Stop pedofilii", jeżdżąc po polskich miastach furgonetką, Krzysztof Gonciarz, znany youtuber kręcący filmy o Japonii, wynajął swoją ciężarówkę, próbując ośmieszyć naszą akcję. 28 września 2023 r. w mediach społecznościowych ukazał się filmik mający pokazać drugą twarz "feministy".

Jakie zarzuty wobec Gonciarza wysuwają trzy kobiety, które w przeszłości były z nim związane? Jest ich sporo: mowa między innymi o wciąganiu w nałóg narkotykowy, poniżaniu, manipulowaniu, stalkingu i przemocy psychicznej. Konkretne zachowania, jakie zarzuca się youtuberowi to proponowanie narkotyków w zamian za seks oralny oraz “prezent” na walentynki w postaci… zaproszenia drugiego kolegi na wspólne współżycie z jedną z kobiet. Sam Krzysztof Gonciarz miał być uzależniony od seksu i narkotyków.

To nie jedyny przypadek lewicowego youtubera opowiadającego się za prawem do zabijania nienarodzonych, który został oskarżony o przemoc. Kolejnym jest Jakub Chuptyś, zwany “Gargamelem”. Chuptysia mogliśmy zobaczyć w spocie aborcyjnego killing teamu, głosił również hasło “pomagam w aborcjach”. W dużej mierze wykreował swoją markę na byciu “feministą” walczącym o “prawa kobiet” i piętnującym tych, którzy w jego mniemaniu tych praw nie przestrzegali.

Tymczasem 25 września 2023 r. do sieci trafiło wyznanie jednej z dziewczyn “Gargamela”, która opisuje przemoc psychiczną i fizyczną, jakiej miała doznać podczas trwania związku. Warto podkreślić, że dziewczyna była wtedy niepełnoletnia, miała 16 lat, a Chuptyś 25. Laura Klaus zamieściła również nagrania, na których słychać sceny kłótni i przemocy. Ostatecznie według dziewczyny związek skończył się, gdy mężczyzna pod wpływem alkoholu zaczął szarpać Laurę w jej mieszkaniu.

Przemocowcy kreują świat, w którym przemoc jest wszechobecna?

Znamienny jest fakt, że zarówno oni, jak i inni aktywiści, którzy swoją markę opierają w dużej mierze na lewicowej walce z “przemocą”, starają się udowodnić, że ta przemoc jest wszędzie. Mówią, że to ogromny problem, z którym trzeba walczyć… kuriozalnymi sposobami, takimi jak legalizacja aborcji.

Środowiska, które walczą z “przemocą” poza lewicowym światem, najczęściej właśnie w lewicy doświadczają ogromu tej przemocy albo wręcz są jej sprawcami. Taki przemocowy mikroświat widzą wokół siebie, więc uważają, że świat zdrowego psychicznie człowieka również tak wygląda.

Tymczasem aborcja wspiera przemocowych mężczyzn. Wspiera tych, którzy chcą zostawiać swoje kobiety i żyć bez zobowiązań w postaci dzieci. Wspiera mężczyzn, którzy mogą zmusić kobietę do zabicia dziecka, a nawet sami mogą to zrobić – po cichu lub przemocą.

Źródła:
https://www.instagram.com/p/CxvWdLBsGLH/
https://natemat.pl/

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN