Szukaj
Close this search box.

Yahoo!: Odwodzenie od aborcji powoduje kryzys na rynku pieluch

Yahoo! Finance postanowiło wypromować absurdalne hasło jakoby „Ameryka stała przed kryzysem pieluchowym, a ruch anty-aborcyjny pogarszał sprawę”. W artykule pod takim tytułem Sandra Salathe twierdzi iż centra pomocy kobietom w ciąży za mało rozdają pieluch, a za dużo wydają na inne rzeczy, szczególnie na odwodzenie kobiet od aborcji.

Na poparcie swojej absurdalnej tezy przytacza rzekome statystyki, które podają, że 1/3 rodziców nie stać w Ameryce (!) na pieluchy dla dzieci, co niejednokrotnie powoduje pogorszenie zdrowia psychicznego i fizycznego rodziców (!!). Cytuje również promotorkę aborcji, która twierdzi iż centra pomocy kobietom w ciąży „istnieją wyłącznie po to, by odwodzić kobiety od opieki aborcyjnej”.

Salathe wydaje się kompletnie ignorować zdrowy rozsądek czy podstawowe prawa popytu i podaży, byle tylko znaleźć jakiś pretekst do zachęcania ludzi do zabijania własnych dzieci. Nie zauważyła tylko, że teza jest do tego stopnia absurdalna, że obnażyła jej prawdziwe intencje. Zapewnianie, że część dzieci musi zginąć, bo tylko dla części starczy pieluch oznacza po prostu, że bez zabijania części dzieci nie da się w Ameryce funkcjonować.

Źródło: finance.yahoo.com

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN