Szukaj
Close this search box.

Wzięłaś pigułkę poronną? Być może nie jest za późno, by uratować dziecko!

Kiedy śledzi się wpisy na forum "Masz wybór", gdzie aborcjonistki doradzają kobietom, jak zabić swoje nienarodzone dziecko, widać że wiele z nich żałuje po wzięciu pigułki i chce cofnąć czas. Jak się okazuje, do pewnego momentu można opóźnić mordercze działanie aborcji farmakologicznej.

Brent Boles, lekarz o którym pisaliśmy przy okazji opisywania kłamstw aborcjonistów (artykuł), jest działaczem organizacji Abortion Pill Rescue Network. Organizacja uratowała już ponad 500 dzieci kobiet, które wzięły pigułkę poronną. Do pewnego momentu bowiem można zahamować jej działanie podając dodatkowy progesteron. Ten hormon powoduje, że aborcja farmakologiczna nie w każdym przypadku się udaje.

Na organizację Abortion Pill Rescue Network kobiety trafiają za pomocą strony AbortionPillReversal.com, na którą wchodzą często wtedy, gdy klinika aborcyjna nie chce udzielić im pomocy. Jej członkowie prowadzą również czynną 24 godziny na dobę infolinię, a Brent Boles na swoim profilu opowiada historie dzieci, które mogły się narodzić, bo ich matki żałowały swojej decyzji o aborcji i postanowiły je uratować. „Niedawno odebrałem poród i dziś udostępniam zdjęcie, za zgodą pacjenta. Widzisz, kiedy kobieta bierze pigułkę aborcyjną, często natychmiast tego żałuje. Tak było w przypadku tej pacjentki. Aborterzy kłamią i mówią ludziom, że nie ma sposobu, aby to zmienić. To nie jest prawda. Ta pacjentka znalazła www.abortionpillreversal.com, a ja jestem jedną z osób, które próbują odwrócić działanie trucizny. Czasami działa, a czasami nie, ale jak widać – jest to warte wysiłku.” – pisze (zobacz wpis)

Fundacja, do której należy Brent Boles, robi to, co powinien robić każdy lekarz. Ratuje życie ludzi.

Źródło: https://pregnancyhelpnews.com…abortion

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN