“Wyznawcy kompromisów – kulisy odrzucenia projektu Stop Aborcji” – Krystian Kratiuk

Pojawiła się w sprzedaży książka "Wyznawcy kompromisów – kulisy odrzucenia projektu Stop Aborcji" autorstwa Krystiana Kratiuka. Opisuje ona zeszłoroczną batalię o życie nienarodzonych, jaka stoczyła się jeszcze przed rozpoczęciem zbiórki pod projektem "Stop Aborcji".

Pojawiła się w sprzedaży książka “Wyznawcy kompromisów – kulisy odrzucenia projektu Stop Aborcji” autorstwa Krystiana Kratiuka. Opisuje ona zeszłoroczną batalię o życie nienarodzonych, jaka stoczyła się jeszcze przed rozpoczęciem zbiórki pod projektem “Stop Aborcji”, podczas zbierania podpisów i potem, gdy projekt procedowano i odrzucono podczas nielegalnego zebrania.

Był to czas dla prolajferów bardzo intensywny. Wielu z nas dziś umykają niektóre wydarzenia, inne zamazują się w pamięci, o niektórych nie wiemy, gdyż działy się “za kulisami”. Książka świetnie odtwarza krok po kroku poszczególne zdarzenia i zawiłości, przypomina, kto i dlaczego sprzeciwiał się projektowi oraz pozwala nam na diagnozę, dlaczego dziś nadal morduje się legalnie, w polskich szpitalach, troje dzieci dziennie.

Wyznawcy kompromisów : kulisy odrzucenia projektu “Stop aborcji” / Krystian Kratiuk. Kraków : Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi, 2017. ISBN 978-83-88739-56-9

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN