Szukaj
Close this search box.

Wywieś plakat antyaborcyjny!

Pod koniec 2016 roku Pani Magdalena zwróciła się do nas z prośbą o przesłanie plakatu pokazującego prawdę o aborcji. Chciała wywiesić go w swoim ogrodzie. Kilka dni temu dotarły do nas zdjęcia prezentujące wywieszony plakat - zachęcamy do obejrzenia i naśladowania tego pomysłu. To doskonały w swojej prostocie sposób na walkę z aborcją. Naprawdę niewiele trzeba, żeby przyczynić się do ratowania życia niewinnych dzieci!

Pod koniec 2016 roku Pani Magdalena zwróciła się do nas z prośbą o przesłanie plakatu pokazującego prawdę o aborcji. Chciała wywiesić go w swoim ogrodzie. Kilka dni temu dotarły do nas zdjęcia prezentujące wywieszony plakat – zachęcamy do obejrzenia i naśladowania tego pomysłu. To doskonały w swojej prostocie sposób na walkę z aborcją. Naprawdę niewiele trzeba, żeby przyczynić się do ratowania życia niewinnych dzieci!

Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wieszania na swoich posesjach plakatów. Udostępniamy je za darmo, pokrywamy również koszty wysyłki. Każdego zainteresowanego wywieszeniem plakatu (lub plakatów) prosimy o kontakt na adres: kontakt@proprawodozycia.pl

Plakaty można wieszać na terenie swoich posesji, ale też na przykład poprosić znajomych lub proboszcza lokalnej parafii.

Włącz się w walkę z aborcją – od Twojego zaangażowania zależy życie dzieci.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN