Wywieś plakat antyaborcyjny!

Pod koniec 2016 roku Pani Magdalena zwróciła się do nas z prośbą o przesłanie plakatu pokazującego prawdę o aborcji. Chciała wywiesić go w swoim ogrodzie. Kilka dni temu dotarły do nas zdjęcia prezentujące wywieszony plakat - zachęcamy do obejrzenia i naśladowania tego pomysłu. To doskonały w swojej prostocie sposób na walkę z aborcją. Naprawdę niewiele trzeba, żeby przyczynić się do ratowania życia niewinnych dzieci!

Pod koniec 2016 roku Pani Magdalena zwróciła się do nas z prośbą o przesłanie plakatu pokazującego prawdę o aborcji. Chciała wywiesić go w swoim ogrodzie. Kilka dni temu dotarły do nas zdjęcia prezentujące wywieszony plakat – zachęcamy do obejrzenia i naśladowania tego pomysłu. To doskonały w swojej prostocie sposób na walkę z aborcją. Naprawdę niewiele trzeba, żeby przyczynić się do ratowania życia niewinnych dzieci!

Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wieszania na swoich posesjach plakatów. Udostępniamy je za darmo, pokrywamy również koszty wysyłki. Każdego zainteresowanego wywieszeniem plakatu (lub plakatów) prosimy o kontakt na adres: kontakt@proprawodozycia.pl

Plakaty można wieszać na terenie swoich posesji, ale też na przykład poprosić znajomych lub proboszcza lokalnej parafii.

Włącz się w walkę z aborcją – od Twojego zaangażowania zależy życie dzieci.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN