Szukaj
Close this search box.

Wywiad w Katolickim Radiu Zamość

fundacja pro zamoscO funkcjonowaniu Fundacji i zbiórce podpisów pod projektem ustawy chroniącej życie w rozmowie z Joanną Sitarz z Katolickiego Radia Zamość opowiada Edyta Helman - przedstawiciel Fundacji Pro Prawo do Życia na terenie Zamościa.

fundacja pro zamoscO funkcjonowaniu Fundacji i zbiórce podpisów pod projektem ustawy chroniącej życie w rozmowie z Joanną Sitarz z Katolickiego Radia Zamość opowiada Edyta Helman – przedstawiciel Fundacji Pro Prawo do Życia na terenie Zamościa.

Fundacja Pro -Prawo do Życia zaczyna swoją działalność na Zamojszczyźnie. Jeżeli razem staniemy w obronie życia , razem będziemy walczyć – w takich małych okręgach jak Zamość – to możemy zrobić naprawdę dużo. Dlatego bardzo zachęcam do podpisania naszych list które będzie można podpisać w swojej parafii w każdą niedzielę maja – mówiła Edyta Helman.

Audycję można odsłuchać TUTAJ

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN