Wyuzdani mężczyźni w sukienkach czytają dzieciom bajeczki

Lobby LGBT wcale tego nie ukrywa, że stara się dotrzeć ze swoją deprawacyjną propagandą do dzieci. Przykładów jest coraz więcej, a co gorsza dołączają się do tego również instytucje publiczne, jak szkoły, urzędy i placówki kulturalne.

W bibliotekach wielu miast USA organizowany jest obecnie cykl spotkań dla dzieci z drag queens, czyli mężczyznami przebierającymi się za kobiety i występującymi na scenie. Często ich pokazy odbywają się w klubach gejowskich i mają bardzo perwersyjny charakter.

W relacji z jednego z tych wydarzeń można przeczytać: „dzieci przytakiwały, kiedy słyszały, że drag queens to chłopcy, którzy lubią przebierać się za dziewczynki i występować na scenie, a drag kings, to dziewczynki, które przebierają się za chłopców”…

Jak wyglądają takie zajęcia można zobaczyć pod tym linkiem.

Oprócz drag queens, występ w ramach tego deprawatorskiego programu miała również Lindsay Amer, autorka programu na youtubie o LGBT dla dzieci w wieku 3-7 lat (sic!). Podczas nich tłumaczy wspólnie z mówiącym misiem, że bycie biseksualnym jest super i radzi dzieciom, aby przy poznawaniu nowych kolegów i koleżanek pytały się nawzajem o swoją tożsamość płciową.

Do takiej sytuacji doprowadziła w dużej mierze bierność, a nawet akceptacja takich praktyk przez rodziców. Trzeba mieć świadomość, że polskie dzieci również są celem deprawatorów seksualnych.

Źródło:
https://www.nbcnews.com/…spaces-n920446?

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN