Wystawa “Wybierz Życie” zagościła w Kaliszu

Wystawa Kalisz 3Dnia 17.01.2015 r. o godz. 16:00 w Kaliszu, leszczyński oddział Fundacji Pro – prawo do życia umieścił wystawę pt. „Wybierz życie". Plakaty ukazujące prawdę o aborcji zostały usytuowane na ogrodzeniu Katedry Kaliskiej. Plakaty ze swoim przekazem są drastyczne, dlatego że aborcja jest drastyczna. Jest to więc najlepszy sposób aby uświadomić ludziom prawdę o zabijaniu dzieci, często zakłamanej w mediach.

Wystawa Kalisz 3Dnia 17.01.2015 r. o godz. 16:00 w Kaliszu, leszczyński oddział Fundacji Pro – prawo do życia umieścił wystawę pt. „Wybierz życie”. Plakaty ukazujące prawdę o aborcji zostały usytuowane na ogrodzeniu Katedry Kaliskiej. Plakaty ze swoim przekazem są drastyczne, dlatego że aborcja jest drastyczna. Jest to więc najlepszy sposób aby uświadomić ludziom prawdę o zabijaniu dzieci, często zakłamanej w mediach.

Podczas wydarzenia towarzyszyły nam wszystkie lokalne media. Zebrało się również dużo osób, które pomagały nam mocować plakaty.

Proboszcz parafii pw. św. Mikołaja, wyrażając zgodę na umieszczenie w tym miejscu wystawy, ma nadzieję, że przekaz ten dotrze do ludzi zobojętniałych na ludzką krzywdę i agresję.

Wystawa Kalisz 1Wystawa doszła do skutku po przebytych dyskusjach na temat słuszności tej sprawy. W tym miejscu słowa podziękowania należą się paniom z Kalisza, które prowadziły rozmowy z Biskupem, a następnie z proboszczem parafii. Wystawę będzie można oglądać do końca stycznia. Następnie trafi ona do Ostrowa Wielkopolskiego, w którym to mieście już wcześniej miały miejsce akcje naszej Fundacji.

W tym samym dniu odbędzie się w Kaliszu kurs dla przyszłych pro-liferów (31.stycznia.br). Na tę chwilę obecni przy montowaniu wystawy mieszkańcy Kalisza, już zgłosili co najmniej kilkuosobową obecność na kursie.

Swoje zgłoszenia można wysłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego:

https://proprawodozycia.pl/index.php/rekrutacja/kursy-dla-proliferow/11-strony-statyczne/825-ankieta-rekrutacyjna-zgloszenie-na-kurs

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN