Szukaj
Close this search box.

Wystawa Wybierz Życie w szkole w Gliwicach

7Fundacja Pro - prawo do życia postawiła ekspozycję Wybierz Życie w Zespole Szkół Samochodowych w Gliwicach. Dzięki katechecie, panu Damianowi Pelczarskiemu, odbyły się lekcje pokazujące co to jest aborcja, jakimi metodami się ją propaguje, jaki jest stan prawny w Polsce i w innych krajach.

7Fundacja Pro – prawo do życia postawiła ekspozycję Wybierz Życie w Zespole Szkół Samochodowych w Gliwicach. Dzięki katechecie, panu Damianowi Pelczarskiemu, odbyły się lekcje pokazujące co to jest aborcja, jakimi metodami się ją propaguje, jaki jest stan prawny w Polsce i w innych krajach.

Marcin Lach, kierujący gliwicką komórką Fundacji Pro – prawo do życia pokazał, przy pomocy krótkiego filmu rozwój życia człowieka od poczęcia do narodzenia. Film pokazuje przy pomocy wspaniałych zdjęć z wnętrza łożyska, a także animacji kolejne stadia rozwoju dziecka. Widać, że ono czuje, smakuje, bawi się pępowiną, śmieje się.

Drugi film był drastyczny, pokazywał prawdziwą aborcję. Już nigdy uczniowie, którzy to widzieli, nie dadzą sobie wmówić, że aborcja to „zabieg”, „usunięcie tkanki ciążowej”, „wybór kobiety”, „prawo do własnego brzucha”, „mniejsze zło” – określenia, które lobby aborcyjne używa oszukując ludzi. Każdy widział, że to brutalne, sadystyczne morderstwo. Marcin mówił też o syndromie po-aborcyjnym, który niszczy fizycznie i psychicznie kobiety

Z kolei Marek Waniewski przedstawił korzenie ruchu aborcyjnego, kapitały, organizacje państwowe międzynarodowe i prywatne, oraz ich metody, które zapewniają „klientów” bardzo dochodowego przemysłu aborcyjnego. Te metody, to przede wszystkim demoralizacja dzieci i młodzieży poprzez media i edukację. Służy temu celowi pornografia, antykoncepcja, filmy i seriale pokazujące seks pozamałżeński i zboczenia jako sprawę naturalną, a także tzw. edukacja seksualna, która służy do wywołania nienaturalnego zainteresowania płcią i przedwczesnej inicjacji seksualnej dzieci.

Te metody w wielu krajach okazują się bardzo skuteczne. Tam, gdzie edukacja seksualna jest obowiązkowa – drastycznie rośnie ilość ciąż wśród nastolatek i aborcji. Przede wszystkim jednak ta propaganda stara się odebrać młodym ludziom szczęście. Zachęcając do współżycia pozamałżeńskiego, wyśmiewając czystość, propagując masturbację, i zboczenia powodują, że młodzi ludzie nie są później zdolni do odpowiedzialnego zakładania rodziny i wytrwania w niej. Są pozbawieni radości i satysfakcji z prawdziwego, czystego seksu małżeńskiego otwartego na życie, bez stresu, w poczuciu bezpieczeństwa. Tylko współżycie, w którym każdy akt dopuszcza pojawienie się dziecka jest pełny i dający prawdziwe szczęście.

Nie było już czasu na pokazanie czym jest in vitro, ale sądzimy, że problem dobrze naświetli film Grzegorza Brauna Eugenika, w imię postępu, który fundacja PRO przekazała szkole do celów edukacyjnych.

Za: http://fronda.gliwice.pl/news.php5?id=501

{vsig}komorki/Gliwice/szkola{/vsig}

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN