Wystawa “Wybierz Życie” w Świdnicy

15 czerwca br. w świdnickiej Katedrze została zawieszona wystawa antyaborcyjna "Wybierz Życie". Będzie tam wisieć do 1 lipca.

15 czerwca br. w świdnickiej Katedrze została zawieszona wystawa antyaborcyjna “Wybierz Życie”. Będzie tam wisieć do 1 lipca.
Wystawa została wyeksponowana na płocie parafii pw. Miłosierdzia Bożego, ale w niedługim czasie nieznany sprawca ją zdjął, złożył i zostawił. Dwa dni później za zgoda księdza ponownie zawiesiliśmy plakaty. Tuż po zawieszeniu wystawy pewien świdniczanin przyszedł krzycząc na księdza i skarżąc go sądem. Pewien świdniczanin przyszedł tuż po zawieszeniu wystawy krzycząc na księdza i strasząc go sądem. Kiedy podeszłam tłumacząc, że to ja zawiesiłam wystawę, swoje groźby skierował w moją stronę.
Mimo to ksiądz zgodził się przedłużyć wystawę jeszcze o tydzień. Będzie ją można oglądać do 1 lipca.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Anna Dziadkowiec – koordynator świdnickiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN