Szukaj
Close this search box.

Wystawa „Wybierz Życie” w Rumi!

Od zeszłego tygodnia, mieszkańcy Rumi mają okazję obejrzenia wystawy "Wybierz życie". Stoi ona na placu przed kościołem Jana z Kęt w Rumi Janowie. Mamy nadzieję, że uświadomi ona jak największej ilości osób, czym w rzeczywistości jest aborcja.

Od zeszłego tygodnia, mieszkańcy Rumi mają okazję obejrzenia wystawy „Wybierz życie”. Stoi ona na placu przed kościołem Jana z Kęt w Rumi Janowie. Mamy nadzieję, że uświadomi ona jak największej ilości osób, czym w rzeczywistości jest aborcja.
Jeżeli ktoś z Państwa nie miał jeszcze okazji jej zobaczyć – zapraszamy.
[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Maciej Wiewiórka, koordynator gdyńskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN