Szukaj
Close this search box.

Wystawa „Wybierz Życie” w Puławach

Dnia 01 czerwca 2017 roku (Dzień Dziecka), dzięki uprzejmości proboszcza Parafii Świętej Rodziny w Puławach, Henryka Olech, została zmontowana wystawa antyaborcyjna w/w parafii. Tym bardziej dziękujemy księdzu za możliwość wystawienia.

Dnia 01 czerwca 2017 roku (Dzień Dziecka), dzięki uprzejmości proboszcza Parafii Świętej Rodziny w Puławach, Henryka Olech, została zmontowana wystawa antyaborcyjna w/w parafii. Tym bardziej dziękujemy księdzu za możliwość wystawienia, ponieważ 04 czerwca ma terenie parafii odbył się Festyn Rodzinny w którym uczestniczyły rodziny z całych Puław.

Spotkaliśmy się z miłym przyjęciem przez duchownych Parafii i z takim samym sukcesem została przyjęta wystawa przez mieszkańców (były tylko pojedyncze głosy, że wystawa jest drastyczna, nieprzeznaczona dla dzieci, a przecież dzieci to widzą). Wystawa pozostanie do 25 czerwca.

 

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Beata Józefczak – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia; region Wschód[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN