Szukaj
Close this search box.

Wystawa „Wybierz Życie” skradziona!

Nieznani sprawcy ukradli 5 banerów pokazujących zbrodnię aborcji, w nocy z 28 na 29 sierpnia, przed kościołem w Starym Gierałtowie.

Nieznani sprawcy ukradli 5 banerów pokazujących zbrodnię aborcji, w nocy z 28 na 29 sierpnia,  przed kościołem w Starym  Gierałtowie. Przestępstwo zostało zgłoszone na Policję. Kilka osób było wcześniej niezadowolonych pokazywania okrucieństwa aborcji i zgłaszało pretensje wobec proboszcza. Być może wśród nich znajduje się sprawca kradzieży?

Prawda o aborcji boli tych, którzy ją popierają, dlatego wystawa „Wybierz Życie” często jest niszczona. Akty wandalizmu upewniają nas, że prezentowanie prawdy o aborcji jest konieczne, aby powstrzymać mordowanie nienarodzonych. Wkrótce kolejna wystawa na Dolnym Śląsku.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator wrocławskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN