Wystawa “Wybierz Życie” skradziona!

Nieznani sprawcy ukradli 5 banerów pokazujących zbrodnię aborcji, w nocy z 28 na 29 sierpnia, przed kościołem w Starym Gierałtowie.

Nieznani sprawcy ukradli 5 banerów pokazujących zbrodnię aborcji, w nocy z 28 na 29 sierpnia,  przed kościołem w Starym  Gierałtowie. Przestępstwo zostało zgłoszone na Policję. Kilka osób było wcześniej niezadowolonych pokazywania okrucieństwa aborcji i zgłaszało pretensje wobec proboszcza. Być może wśród nich znajduje się sprawca kradzieży?

Prawda o aborcji boli tych, którzy ją popierają, dlatego wystawa “Wybierz Życie” często jest niszczona. Akty wandalizmu upewniają nas, że prezentowanie prawdy o aborcji jest konieczne, aby powstrzymać mordowanie nienarodzonych. Wkrótce kolejna wystawa na Dolnym Śląsku.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator wrocławskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN