Szukaj
Close this search box.

Wystawa „Wybierz Życie” po raz trzeci w Bełchatowie!

Wystawa "Wybierz Życie" zawisła dziś po raz trzeci w Bełchatowie. Tym razem możemy ją zobaczyć do Wielkiego Piątku na ogrodzeniu parafii Zesłania Ducha Świętego od strony ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukazujemy czym jest aborcja żeby ją powstrzymać.

Wystawa „Wybierz Życie” zawisła 28 marca br. po raz trzeci w Bełchatowie. Tym razem możemy ją zobaczyć do Wielkiego Piątku na ogrodzeniu parafii Zesłania Ducha Świętego od strony ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Ukazujemy czym jest aborcja żeby ją powstrzymać.
Nawet aborterzy przyznają, że aborcja jest zabijaniem dzieci. Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia – to fakt biologiczny.
Od 7 kwietnia ruszamy ze zbiórką podpisów pod obywatelskim projektem inicjatywy ustawodawczej „Stop aborcji”. Przeprowadzimy zbiórki w różnych miejscach w mieście między innymi podczas pikiet antyaborcyjnych.
Pod naszymi projektami zawsze podpisuje się o wiele więcej osób niż wymagane minimum 100 000. Chcesz pomóc w akcji? Napisz do nas! kontakt@proprawodozycia.pl

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator bełchatowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN