Wystawa „Wybierz życie” po raz kolejny w Warszawie!

2014-03-20 15.19.07W czwartek na ogrodzeniu kościoła pw. św. Augustyna w Warszawie została zawieszona wystawa „Wybierz życie". Dzięki zgodzie księdza proboszcza przez co najmniej kilkanaście dni parafianie i przechodnie będą mieli możliwość dowiedzenia się czy tak naprawdę jest aborcja.

2014-03-20 15.19.07W czwartek na ogrodzeniu kościoła pw. św. Augustyna w Warszawie została zawieszona wystawa „Wybierz życie”. Dzięki zgodzie księdza proboszcza przez co najmniej kilkanaście dni parafianie i przechodnie będą mieli możliwość dowiedzenia się czy tak naprawdę jest aborcja.

Do tej pory wystawa „Wybierz życie” była w Warszawie prezentowana już trzy razy: przy Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym Dobre Miejsce, na terenie parafii Niepokalanego Poczęcia NMP na Bielanach, a także przy parafii św. Katarzyny na Ursynowie, gdzie była kilkakrotnie niszczona przez wandali.

W całej Polsce Fundacja przeprowadziła już ponad 300 wystaw, skutecznie zmieniając opinię Polaków na temat konieczności obrony życia ludzkiego od poczęcia.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN