Wystawa “Wybierz Życie” po raz czwarty w Garwolinie

W środę, w Dniu Świętości Życia przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie pojawiła się wystawa Wybierz Życie.

W środę, w Dniu Świętości Życia przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie pojawiła się wystawa Wybierz Życie. Św. Jan Paweł II w „Evangelium Vitae” podkreślał, że podstawowym celem dnia świętości życia „jest budzenie w sumieniach, w rodzinach, w Kościele i w społeczeństwie świeckim wrażliwości na sens i wartość ludzkiego życia w każdym momencie i każdej kondycji. Należy zwłaszcza ukazywać, jak wielkim złem jest przerywanie ciąży i eutanazja.”

Taki też jest cel wystawy prezentowanej przez Fundację Pro-prawo do życia i Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie – ukazać prawdę o aborcji i budzić sumienia.

Wystawę w tym miejscu będzie można oglądać przez kolejny tydzień.

Jeżeli chciałbyś, by wystawa zawitała w twojej okolicy prosimy o wiadomość: kontakt@proprawodozycia.pl
[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Łukasz Piłka – koordynator garwolińskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]
Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN