Szukaj
Close this search box.

Wystawa „Wybierz Życie” nareszcie w Warszawie

img00017-20120315-1648W samym centrum Polski - 15 marca - w tygodniu poprzedzającym obchody Narodowego Dnia Życia na terenie bielańskiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie stanęła wystawa „Wybierz Życie" . Plakaty ochoczo rozwiesili współpracujący od niedawna z Fundacją Pro aktywni jej członkowie i wolontariusze!

img00017-20120315-1648W samym centrum Polski – 15 marca – w tygodniu poprzedzającym obchody Narodowego Dnia Życia na terenie bielańskiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie stanęła wystawa „Wybierz Życie” . Plakaty ochoczo rozwiesili współpracujący od niedawna z Fundacją Pro aktywni jej członkowie i wolontariusze!

Serdeczny i przekonany o dobru, jakie czyni pokazywanie prawdy o aborcji jest proboszcz parafii, w której zagościła nasza wystawa. Z zaangażowaniem opowiada o trosce o prawo do życia dla najmniejszych, której nauczył się od swojej mamy, która ocaliła nie jedno życie.

Ekspozycja stanęła w miejscu szczególnym, w miejscu gdzie po radę duszpasterską udają się pracownicy Szpitala Bielańskiego, którzy nie godzą się na zabijanie dzieci w „ich szpitalu”. Przesłanie, jakie niesie wystawa „Wybierz Życie” brzmi : „Nie zabijaj” , „Nie popieraj zabójstwa”, „Nie milcz gdy zabijają”. Każdy człowiek, bez wyjątku, ma prawo do tego by żyć.

{vsig}galerie/wystawawrzeciono{/vsig}

{flike}

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN