Wystawa “Wybierz Życie” nareszcie w Warszawie

img00017-20120315-1648W samym centrum Polski - 15 marca - w tygodniu poprzedzającym obchody Narodowego Dnia Życia na terenie bielańskiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie stanęła wystawa „Wybierz Życie" . Plakaty ochoczo rozwiesili współpracujący od niedawna z Fundacją Pro aktywni jej członkowie i wolontariusze!

img00017-20120315-1648W samym centrum Polski – 15 marca – w tygodniu poprzedzającym obchody Narodowego Dnia Życia na terenie bielańskiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie stanęła wystawa „Wybierz Życie” . Plakaty ochoczo rozwiesili współpracujący od niedawna z Fundacją Pro aktywni jej członkowie i wolontariusze!

Serdeczny i przekonany o dobru, jakie czyni pokazywanie prawdy o aborcji jest proboszcz parafii, w której zagościła nasza wystawa. Z zaangażowaniem opowiada o trosce o prawo do życia dla najmniejszych, której nauczył się od swojej mamy, która ocaliła nie jedno życie.

Ekspozycja stanęła w miejscu szczególnym, w miejscu gdzie po radę duszpasterską udają się pracownicy Szpitala Bielańskiego, którzy nie godzą się na zabijanie dzieci w „ich szpitalu”. Przesłanie, jakie niesie wystawa “Wybierz Życie” brzmi : „Nie zabijaj” , „Nie popieraj zabójstwa”, „Nie milcz gdy zabijają”. Każdy człowiek, bez wyjątku, ma prawo do tego by żyć.

{vsig}galerie/wystawawrzeciono{/vsig}

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN