Wystawa “Wybierz Życie” na trasie pielgrzymek

wystawa w LesniowieWystawa "Wybierz Życie" będzie eksponowana przez cały sierpień w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin w Leśniowie (woj. śląskie). Sierpień to miesiąc, w którym rzesze pielgrzymów udają się do Częstochowy, a Leśniów to miejsce na ich szlaku.

wystawa w LesniowieWystawa “Wybierz Życie” będzie eksponowana przez cały sierpień w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin w Leśniowie (woj. śląskie). Sierpień to miesiąc, w którym rzesze pielgrzymów udają się do Częstochowy, a Leśniów to miejsce na ich szlaku.
Wystawa przekazywana jest po okolicznych parafiach, wcześniej gościła w Bazylice św Piotra i Pawła w Zawierciu, we Włodowicach k. Zawiercia, oraz w Porębie – Niwki k. Zawiercia.
Wystawa “Wybierz Życie” eksponowana jest w Polsce od 2005 roku. Od tego czasu (wg CBOS) poparcie Polaków dla ochrony życia znacząco i stale wzrasta. Jeśli i Ty chciałbyś zorganizować wystawę, skontaktuj się z nami (szczegóły znajdziesz tutaj).

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN