Wystawa Wybierz Życia stanęła w Knurowie

knurow 1Dziś zwinęliśmy wystawę w Zespole Szkół Samochodowych na Trynku, ale już 2 godziny później plakaty pokazujące zbrodnię aborcji zobaczyli mieszkańcy Knurowa. Dzięki uprzejmości Proboszcza parafii p.w. Św. Cyryla i Metodego wystawa mogła stanąć w centralnym punkcie miasta - przy rondzie.

knurow 1Dziś zwinęliśmy wystawę w Zespole Szkół Samochodowych na Trynku, ale już 2 godziny później plakaty pokazujące zbrodnię aborcji zobaczyli mieszkańcy Knurowa. Dzięki uprzejmości Proboszcza parafii p.w. Św. Cyryla i Metodego wystawa mogła stanąć w centralnym punkcie miasta – przy rondzie.

Już w trakcie stawiania konstrukcji, na której rozwiesza się wystawę, mimo dużego mrozu, pojawili się ludzie komentujący wystawę, przyjechała fotografować dziennikarka Przeglądu Lokalnego. Mamy nadzieję, że ta lokalizacja pozwoli dotrzeć z naszym przekazem do wielkiej ilości ludzi.

{vsig}komorki/Gliwice/WystawaKnurow{/vsig}

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN