Wystawa w Świdniku – demaskowanie lewicy

Wystawa w Świdniku okazała się solą w oku miejscowych lewicowych polityków.

Wystawa w Świdniku okazała się solą w oku miejscowych lewicowych polityków. Radny Jakub Osina wypowiedział się na portalu facebook i w miejscowych mediach o rzekomej szkodliwości wystawy prezentującej prawdę o aborcji. Z typową dla środowisk lewicowych argumentacją nawoływał do cenzury zdjęć, usunięcia ich z przestrzeni publicznej wskazując na ich pornograficzny charakter (?) i rzekomy szkodliwy wpływ na psychikę dzieci. Obrońców życia nazwał „prawicowymi ekstremistami” i „fanatykami”. Cenzura, przekłamanie i mowa nienawiści – to narzędzia, którymi posługują się zwolennicy „prawa do aborcji”.

Postawa radnego Osiny jako człowieka pełniącego funkcje społeczne jest niepokojąco sprzeczna z rozpoznaniem i poszanowaniem prawdy, sprawiedliwości społecznej, bądź też z zapisami polskiej konstytucji, jak np. prawo każdego obywatela do wolności wyrażania poglądów. Czy takich polityków chcemy w polskich samorządach? Polityków nawołujących do cenzury i odrzucających prawdę, zakłamujących rzeczywistość?
Świdnicka wystawa będzie eksponowana do połowy września. Reakcje, jakie już teraz jej towarzyszą, pokazują, jak ważne jest ukazywanie prawdy o aborcji w przestrzeni publicznej – w przestrzeni Świdnika.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Magdalena-Łońska.jpg[/author_image] [author_info]Magdalena Łońska – lubelski koordynator Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN