Szukaj
Close this search box.

Wystawa w Puławach

Akcja Fundacji Pro-Prawo Do Życia przeciera kolejne szlaki w Puławach. Budzenie sumień, rozmrażanie serc i otwieranie oczu na zbrodnię aborcji odbywa się, póki co, w najbliższym sąsiedztwie kościołów, przy pomocy banerów. Wbrew pozorom, nie jest to przekonywanie przekonanych.

Akcja Fundacji Pro-Prawo Do Życia przeciera kolejne szlaki w Puławach. Budzenie sumień, rozmrażanie serc i otwieranie oczu na zbrodnię aborcji odbywa się, póki co, w najbliższym sąsiedztwie kościołów, przy pomocy banerów. Wbrew pozorom, nie jest to, jak twierdzą niektórzy, przekonywanie przekonanych. Wiele osób z różnych powodów nie znało prawdziwego rozmiaru i formy tego bestialskiego procederu, odbywającego się za murami szpitali i gabinetów „lekarzy-ginekologów”- następców dra Mengele.

Dlatego cieszy fakt, iż kolejny ksiądz proboszcz bez najmniejszego wahania zgodził się udostępnić teren przy kościele p/w Świętego Brata Alberta. Walka o życie trwa nadal. Jest nadzieja, że ktoś przechodzący obok – czy to idąc obok Kościoła lub wychodząc z Mszy Świętej – usłyszy głos, który nakaże mu bronić tych, którzy sami bronić się nie mogą.

 

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Krzysztof Łuszczak – wolontariusz w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Puławy[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN