Wystawa w Pilawicach zniszczona. Kto się boi prawdy o aborcji?

ATT00111Dnia 29 stycznia br. w parafii w Pilawicach koło Sochaczewa, stanęła wystawa antyaborcyjna "Wybierz życie". Wystawę zorganizowała błońska komórka fundacji Pro-prawo do życia.

ATT00111Dnia 29 stycznia br. w parafii w Pilawicach koło Sochaczewa, stanęła wystawa antyaborcyjna “Wybierz życie”. Wystawę zorganizowała błońska komórka fundacji Pro-prawo do życia.

Do ogrodzenia parafialnego zostały przyczepione przęsła metalowe, na których zostały rozpostarte banery przedstawiające prawdziwe oblicze aborcji, czyli zabicia dziecka.

Niestety, w nocy z soboty na niedzielę tj. 7 lutego ktoś zniszczył dwa banery wystawowe poprzez pocięcie ich ostrym narzędziem. Fakt ten został zgłoszony na Policję. Najpierw zostało zgłoszone na komisariacie Policji zawiadomienie o zniszczeniu mienia, później funkcjonariusze Policji udali się na miejsce zdarzenia, by dokonać dokumentacji fotograficznej i sporządzić protokół.

ATT00108Wystawa zawsze wywoływała emocje. U niektórych te emocje są silniejsze – być może jest to związane z doświadczeniami z przeszłości związanymi z aborcją. Prowadzić to może właśnie do takich czynów wandalizmu, jak niszczenie wszystkiego co mówi prawdę o zabijaniu dzieci w okresie prenatalnym .

(Funkcjonariusze Policji byli z Wydziału Kryminalnego, przyjechali na miejsce autem nieoznakowanym i stroju cywilnym – jak na zdjęciu)

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN