Szukaj
Close this search box.

Wystawa w Łabędach

labedyW dniu dzisiejszym, za sprawą wolontariuszy Fundacji Pro - Prawo do życia, antyaborcyjna wystawa "Wybierz życie" stanęła na terenie parafii pw św Jerzego w Gliwicach-Łabędach.

labedyW dniu dzisiejszym, za sprawą wolontariuszy Fundacji Pro – Prawo do życia, antyaborcyjna wystawa „Wybierz życie” stanęła na terenie parafii pw św Jerzego w Gliwicach-Łabędach.

Poprzednio ekspozycję można było oglądać przy rondzie Jana Pawła II w Knurowie. Plakaty w sposób drastyczny, ale prawdziwy pokazujące czym w rzeczywistości jest aborcja, wywołały spore poruszenie wśród tamtejszej społeczności. Na lokalnym forum internetowym podnoszono m.in kwestię rzekomo negatywnego wpływu tych zdjęć na dzieci; jednakże opinia psychologiczna, którą dysponuje Fundacja, jednoznacznie temu zaprzecza. Tak na prawdę jedynymi, wśród których wystawa wywołuje prawdziwe przerażenie, są ci, których gryzie sumienie, a wobec zdjęć pokazujących nagą i okrutną prawdę o istocie aborcji, ich eufemistyczne określenia i pokrętne zabiegi próbujące zmniejszyć wagę ciążącej na nich winy, tracą siłę oddziaływania.

Wszystkie argumenty naukowe znajdują się po stronie obrońców życia, dlatego też otwarta i merytoryczna dyskusja jest ważnym elementem kampanii przeciwko aborcji. Cieszymy się, że nasza działalność skłania wiele osób do samodzielnej refleksji i zastanowienia się nad problemem.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom schroniska im. Brata Alberta za pomoc w transporcie i rozstawianiu wystawy.

Wystawę w Łabędach będzie można oglądać przez najbliższe dwa tygodnie.

{vsig}komorki/Gliwice/WystawaLabedy{/vsig}

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN