Szukaj
Close this search box.

Wystawa antyaborcyjna „Wybierz Życie” stanęła w Rzeszowie-Zwięczycy

1W dniu 20 grudnia br. podkarpacka komórka fundacji PRO - Prawo do życia ustawiła wystawę antyaborcyjną "Wybierz życie". Dzięki uprzejmości księdza proboszcza wystawa stanęła przy kościele p.w. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy.

1W dniu 20 grudnia br. podkarpacka komórka fundacji PRO – Prawo do życia ustawiła wystawę antyaborcyjną „Wybierz życie”. Dzięki uprzejmości księdza proboszcza wystawa stanęła przy kościele p.w. Św. Józefa w Rzeszowie – Zwięczycy.

Dobiegający końca Adwent i nadchodzące święta Bożego Narodzenia, to okres gdy do kościoła przychodzi wiele osób, które w ciągu roku w kościele bywają rzadziej. Mamy więc możliwość dotarcia z problemem zabijania dzieci nienarodzonych do szerszego audytorium, w świetle ostatnich wydarzeń w w szpitalu opolskim jest to niezwykle istotne.

Jeśli chciałbyś zorganizować wystawę w swojej miejscowości na terenie podkarpacia, skontaktuj się z nami! Dzięki temu więcej osób uświadomi sobie czym tak naprawdę jest aborcja. My zajmiemy się przewiezieniem wystawy i ustawieniem jej na miejscu. E-mail: przemyslaw.sycz@proprawodozycia.pl (proszę o dopisanie w temacie wiadomości: WYSTAWA).

{flike}

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN