Wystawa antyaborcyjna “Wybierz Życie” stanęła w Rzeszowie-Zwięczycy

1W dniu 20 grudnia br. podkarpacka komórka fundacji PRO - Prawo do życia ustawiła wystawę antyaborcyjną "Wybierz życie". Dzięki uprzejmości księdza proboszcza wystawa stanęła przy kościele p.w. Św. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy.

1W dniu 20 grudnia br. podkarpacka komórka fundacji PRO – Prawo do życia ustawiła wystawę antyaborcyjną “Wybierz życie”. Dzięki uprzejmości księdza proboszcza wystawa stanęła przy kościele p.w. Św. Józefa w Rzeszowie – Zwięczycy.

Dobiegający końca Adwent i nadchodzące święta Bożego Narodzenia, to okres gdy do kościoła przychodzi wiele osób, które w ciągu roku w kościele bywają rzadziej. Mamy więc możliwość dotarcia z problemem zabijania dzieci nienarodzonych do szerszego audytorium, w świetle ostatnich wydarzeń w w szpitalu opolskim jest to niezwykle istotne.

Jeśli chciałbyś zorganizować wystawę w swojej miejscowości na terenie podkarpacia, skontaktuj się z nami! Dzięki temu więcej osób uświadomi sobie czym tak naprawdę jest aborcja. My zajmiemy się przewiezieniem wystawy i ustawieniem jej na miejscu. E-mail: przemyslaw.sycz@proprawodozycia.pl (proszę o dopisanie w temacie wiadomości: WYSTAWA).

{flike}

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN