Szukaj
Close this search box.

Wysłaliśmy 1039 Jasiów do Trybunału Konstytucyjnego

Pierwsza transza listów do Trybunału Konstytucyjnego z apelem o zajęcie się legalnością tzw. „aborcji eugenicznej” i modelem 10-tygodniowego dziecka została wysłana.

Sędziowie otrzymają 1039 małych „Jasiów”, które przypomną o im o tym, że w 2017 roku w polskich szpitalach zamordowano 1039 dzieci ze względu na podejrzenie choroby.  

Każdemu z tych maluszków odebrano szansę na życie, ponieważ polskie prawo pozwala na dyskryminację chorych i podejrzanych o chorobę. Każde z tych dzieci miałoby szansę się urodzić, gdyby Trybunał nie zwlekał z zajęciem się sprawą konstytucyjności przyzwolenia na tzw. aborcję eugeniczną.

Do tej pory swój apel o litość nad bezbronnymi dziećmi do Trybunału zdecydowało się wysłać ponad 2800 obywateli. Każdy dzień zwłoki w rozpatrywaniu tej sprawy przez TK to śmierć kolejnej trójki dzieci.

Liczymy na to, że sędziowie Trybunału Konstytucyjnego wreszcie uświadomią sobie, że swoją biernością przyczyniają się do okrutnego zabijania najbardziej bezbronnych ludzi, dzieci w łonach matek, i wezmą w swoje ręce odpowiedzialność za ich ratowanie.

Wciąż można wysłać apel do Trybunału, wystarczy wejść na stronę www.wyslijjasia.pl i wypełnić formularz.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN