Szukaj
Close this search box.

Wyrazy uznania od pani z Mongolii – pikieta w Piotrkowie Trybunalskim

14.02 to "dzień zakochanych". W tym właśnie dniu w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowaliśmy pikietę, aby przypomnieć że prawo do miłości, prawo do życia ma każdy człowiek. Szczególnie ten, który na świat jeszcze nie przyszedł.

14.02  to „dzień zakochanych”. W tym właśnie dniu w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowaliśmy pikietę, aby przypomnieć że prawo do miłości, prawo do życia ma każdy człowiek. Szczególnie ten, który na świat jeszcze nie przyszedł.

Przy jednym z bardziej ruchliwych skrzyżowań (ul. Sienkiewicza/ al. Piłsudskiego) w tzw. dzień targowy prezentowaliśmy prawdę o aborcji. Baner i megafon łatwo było zauważyć i usłyszeć. Nie dało się przejść obojętnie.

Pikieta wywoływała u przechodniów różne emocje. Spotkaliśmy się z wyrazami uznania dla tego, co robimy (m.in. od pani z Mongolii), po słowa negacji (od Pani w ciąży – sic!).

Zapewniamy że jeszcze nie raz będzie można nas zobaczyć na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/02/fb_marcin_pietras.jpg[/author_image] [author_info]Marcin Pietras – Fundacja Pro – Prawo do Życia; koordynator komórki w Piotrkowie Trybunalskim[/author_info] [/author]

 

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN