Szukaj
Close this search box.

Wygraliśmy kolejną rozprawę! Prawda o morderstwie nadal będzie pokazywana

"Dzień dobry! Walka z mordowaniem dzieci - ludzi - nienarodzonych; poprzez haniebną aborcję trwa. Wygraliśmy - Obrońcy Życia wszystkich ludzi - kolejną ważną bitwę w sprawie Plakatów Antyaborcyjnych. Sąd Rejonowy w Pruszkowie umorzył (prawomocny wyrok) zawiadomienie o domniemanym wykroczeniu."

„Dzień dobry! Walka z mordowaniem dzieci – ludzi – nienarodzonych; poprzez haniebną aborcję trwa. Wygraliśmy – Obrońcy Życia wszystkich ludzi – kolejną ważną bitwę w sprawie Plakatów Antyaborcyjnych. Sąd Rejonowy w Pruszkowie umorzył (prawomocny wyrok) zawiadomienie o domniemanym wykroczeniu.” napisał na fanpage’u działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia, dr Bawer Aondo-Akaa, oskarżony o pokazywanie prawdy na temat aborcji.

Bilbord umieszczony został w podwarszawskiej miejscowości. Tradycyjnie, zainteresowały się nim środowiska proaborcyjne, wśród których panuje coraz powszechniejszy pogląd, że dzieci chore wręcz powinno się zabijać, gdyż są one ciężarem dla społeczeństwa. Warto tu podkreślić, że oskarżony dr Bawer Aondo-Akaa również jest osobą z niepełnosprawnością, poruszającą się na wózku. Nie stanowiło to jednak dla aborcjonistów przeszkody, by ciągać go po sądach.

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN