Szukaj
Close this search box.

„Wybierz życie” we Wrocławiu – przyjdź i zobacz prawdę o aborcji

wystawa3 małeZapraszamy do oglądania wystawy "Wybierz Życie" jest umieszczona na ogrodzeniu parafii św. Antoniego przy ul Kasprowicza. Wystawiona jest od soboty 8.11 do soboty 15.11. Wystawa ukazuję prawdę o tym czym jest aborcja.

wystawa3 małeZapraszamy do oglądania wystawy „Wybierz Życie” jest umieszczona na ogrodzeniu parafii św. Antoniego przy ul Kasprowicza. Wystawiona jest od soboty 8.11 do soboty 15.11. Wystawa ukazuję prawdę o tym czym jest aborcja. Przyjdź. Stań twarzą w twarz z holokaustem naszych czasów. Masz dwie drogi:

„Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo.” Pwt 30, 19

Aborcje odbywają się także za murami wrocławskich szpitali: Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego, Szpitala Specjalistycznego im A. Falkiewicza, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1.

Przyjdź i zobacz konsekwencje „wolnego wyboru”.

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN