“Wybierz życie” we Wrocławiu – przyjdź i zobacz prawdę o aborcji

wystawa3 małeZapraszamy do oglądania wystawy "Wybierz Życie" jest umieszczona na ogrodzeniu parafii św. Antoniego przy ul Kasprowicza. Wystawiona jest od soboty 8.11 do soboty 15.11. Wystawa ukazuję prawdę o tym czym jest aborcja.

wystawa3 małeZapraszamy do oglądania wystawy “Wybierz Życie” jest umieszczona na ogrodzeniu parafii św. Antoniego przy ul Kasprowicza. Wystawiona jest od soboty 8.11 do soboty 15.11. Wystawa ukazuję prawdę o tym czym jest aborcja. Przyjdź. Stań twarzą w twarz z holokaustem naszych czasów. Masz dwie drogi:

“Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo.” Pwt 30, 19

Aborcje odbywają się także za murami wrocławskich szpitali: Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego, Szpitala Specjalistycznego im A. Falkiewicza, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1.

Przyjdź i zobacz konsekwencje “wolnego wyboru”.

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN