Szukaj
Close this search box.

„Wybierz życie” w Bełchatowie

Wystawa 3W czerwcu 2014r. gdy odbywały się Dni Rodzin w Bełchatowie lokalne władze nie chciały wydać zgody, aby wystawa "Wybierz życie" stanęła w centru miasta. Nie przejmując się tym faktem 11.10.2014r. z samego rana plakaty ukazujące czym jest aborcja ustawiliśmy przy ogrodzeniu parafii Miłosierdzia Bożego od strony ulic Antracytowej i Węglowej.

Wystawa 3W czerwcu 2014r. gdy odbywały się Dni Rodzin w Bełchatowie lokalne władze nie chciały wydać zgody, aby wystawa „Wybierz życie” stanęła w centru miasta. Nie przejmując się tym faktem 11.10.2014r. z samego rana plakaty ukazujące czym jest aborcja ustawiliśmy przy ogrodzeniu parafii Miłosierdzia Bożego od strony ulic Antracytowej i Węglowej. Plakaty mają stać w tym miejscu do 17.10.2014r.

Jest to dobre miejsce ponieważ ludzie idący od osiedla w stronę kościoła mogą dokładnie obejrzeć wystawę.

Poszliśmy za radą księdza proboszcza tej parafii i ustawiliśmy plakaty w okolicach Dni Papieskich. W końcu święty Jan Paweł II był również obrońcą życia.

Za każdym razem, gdy byłem obok plakatów nie widziałem osoby, która choćby na chwilę nie zwolniła, aby obejrzeć wystawę. Wielu się zatrzymywało w zadumie, widać było wyraźnie, że prawda o aborcji dociera do każdego.

Już pierwszego dnia wystawą „Wybierz życie” zainteresowały się lokalne media, które nakręciły krótki reportaż o niej.

Wiele osób, które nie widziało plakatów w pierwsze dni zaczęło się nas dopytywać do kiedy będą one stały, aby również mogli przyjść w ciągu tygodnia obejrzeć wystawę.

Osobom zaś, które popierają aborcje powtórzę za tutejszym księdzem proboszczem, aby spróbowali porozmawiać z kobietą, która jej dokonała o ile w ogóle będzie chciała rozmawiać. Zabicie własnego dziecka pozostawia u matki bardzo duże rany na duszy i psychice.

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN