“Wybierz życie” ponownie w Bełchatowie. Odpowiadamy na prośby mieszkańców

Do artyku-u 1Dnia 28 listopada 2014r. na terenie parafii pod wezwaniem NMP Matki Kościoła i Św. Barbary na os. Dolnośląskim ustawiliśmy drugą już w Bełchatowie wystawę „Wybierz Życie".

W ostatnim czasie o ponowne jej zorganizowanie prosili mieszkańcy miasta, którym do tej pory nie udało się jej obejrzeć.

Do artyku-u 1Dnia 28 listopada 2014r. na terenie parafii pod wezwaniem NMP Matki Kościoła i Św. Barbary na os. Dolnośląskim ustawiliśmy drugą już w Bełchatowie wystawę „Wybierz Życie”.

W ostatnim czasie o ponowne jej zorganizowanie prosili mieszkańcy miasta, którym do tej pory nie udało się jej obejrzeć.

Poprzednio wystawa „Wybierz Życie” obudziła wiele sumień. Pozwoliła w dobitny sposób uświadomić, że aborcja to zabijanie dzieci, że jest to coś niedobrego, co nie powinno mieć miejsca.

Z kolei środowiska lewicowe popierające aborcję bardzo się wystraszyły i chciały, aby była ona jak najszybciej zdjęta.

Osobom zainteresowanym działaniami bełchatowskiej komórki Fundacji Pro-Prawo do Życia przypominamy, że już 13 grudnia br. odbędzie się w Bełchatowie kurs dla pro-liferów na który serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na kurs@proprawodozycia.pl.

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN