Wybielić zabijanie? Relacja z kontrmanifestacji w Łodzi

W niedzielę, 3 kwietnia 2016, odbyła się w Łodzi pikieta partii Razem w obronie ustawy aborcyjnej, pozwalającej zabijać setki dzieci rocznie.

W niedzielę, 3 kwietnia 2016, odbyła się w Łodzi pikieta partii Razem w obronie ustawy aborcyjnej, pozwalającej zabijać setki dzieci rocznie. Uczestnikom pikiety te ofiary nie przeszkadzają. Dlatego pojawiliśmy się, żeby pokazać dzieci zabite podczas aborcji. Przez całą pikietę odbywały się różne przemowy. Trzeba wielu słów, żeby usprawiedliwić i wybielić w oczach społeczeństwa zabijanie.

Mamy w Fundacji Pro – prawo do życia kolegów i koleżanki, którzy mogli być na pewnym etapie swojego rozwoju potencjalnie legalnie zabici. Niestety o nich żadnych przemów nie usłyszeliśmy…

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Jacek Pawlak – koordynator łódzkiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN