Szukaj
Close this search box.

Wulgarna wystawa pod patronatem prezydenta Opola

Jak zwykle w ostatni wtorek miesiąca, tj. 29 marca odmawialiśmy w centrum Opola Publiczny Różaniec w intencji zadośćuczynienia za grzechy aborcji. Wszystkim osobom, które do nas dołączyły, serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę!

W tym samym miejscu, tj. na Placu Wolności opolanie mogli oglądać wystawę pt: „Aktywizm kobiecy” m.in. ze zdjęciami z tzw. czarnych protestów w naszym mieście. Prezentacja pod patronatem prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego, zorganizowana za pieniądze z budżetu miasta dumnie prezentowała hasła wyrażające w sposób obsceniczny i wulgarny poglądy protestujących kobiet na temat prawa do aborcji.

W obliczu oskarżeń kierowanych pod adresem Fundacji Pro – Prawo do życia o publiczne gorszenie naszymi banerami i bilbordami ukazującymi prawdę o skutkach aborcji, rodzi się pytanie: czy prezydent Miasta Opola aby nie gorszy swoją wystawą, promując wulgarne hasła? Jako mieszkanka Opola nie godzę się na finansowanie i promowanie takich treści w przestrzeni publicznej. I czuję się zgorszona.

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN