Wulgarna wystawa pod patronatem prezydenta Opola

Jak zwykle w ostatni wtorek miesiąca, tj. 29 marca odmawialiśmy w centrum Opola Publiczny Różaniec w intencji zadośćuczynienia za grzechy aborcji. Wszystkim osobom, które do nas dołączyły, serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę!

W tym samym miejscu, tj. na Placu Wolności opolanie mogli oglądać wystawę pt: “Aktywizm kobiecy” m.in. ze zdjęciami z tzw. czarnych protestów w naszym mieście. Prezentacja pod patronatem prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego, zorganizowana za pieniądze z budżetu miasta dumnie prezentowała hasła wyrażające w sposób obsceniczny i wulgarny poglądy protestujących kobiet na temat prawa do aborcji.

W obliczu oskarżeń kierowanych pod adresem Fundacji Pro – Prawo do życia o publiczne gorszenie naszymi banerami i bilbordami ukazującymi prawdę o skutkach aborcji, rodzi się pytanie: czy prezydent Miasta Opola aby nie gorszy swoją wystawą, promując wulgarne hasła? Jako mieszkanka Opola nie godzę się na finansowanie i promowanie takich treści w przestrzeni publicznej. I czuję się zgorszona.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN