Wspieram chorych na zewnątrz, zabijam wewnątrz?

szpital dzieciatka jezus 40 faktow za zyciemNa murze Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus zawisł plakat, będący częścią kampanii "40 faktów za życiem", prowadzonej przez KSM. Plakat pokazuje szczęśliwą osobę na wózku inwalidzkim, a napis głosi "Życie nie zawsze jest łatwe, ale zawsze jest cenne". W tym samym miejscu co tydzień pikietujemy domagając sie zaprzestania zabijania chorych dzieci. Czy Dyrekcja Szpitala przejrzała na oczy?

szpital dzieciatka jezus 40 faktow za zyciemNa murze Szpitala Klinicznego im. Dzieciątka Jezus zawisł plakat, będący częścią kampanii “40 faktów za życiem”, prowadzonej przez KSM. Plakat pokazuje szczęśliwą osobę na wózku inwalidzkim, a napis głosi “Życie nie zawsze jest łatwe, ale zawsze jest cenne”. W tym samym miejscu co tydzień pikietujemy domagając sie zaprzestania zabijania chorych dzieci. Czy Dyrekcja Szpitala przejrzała na oczy?

W zeszłym miesiącu otrzymaliśmy list od Szpitala Dzieciątka Jezus, w którym Dyrekcja zobowiązała się do marca br. opisać nam szczegóły zabijania chorych i niepełnosprawnych dzieci. Mamy nadzieję, że dało im to możliwość pochylenia się nad kwestią człowieczeństwa osób niepełnosprawnych i skłoniło do zaprzestania zabijania ich. W przeciwnym bowiem wypadku wywieszenie plakatu wspierającego niepełnosprawnych, świadczyłoby o schizofrenii …

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN