Wrogowie Partii na celowniku

lufaSejm w głosowaniu utrzymał prawo do zabijania dzieci z Zespołem Downa przed narodzeniem. Obywatele zareagowali oburzeniem. W Rumi na drzwiach wejściowych do biura poselskiego naklejono plakat posłanki Krystyny Kłosin , który przedstawiał ją w mundurze SS ze swastyką na ramieniu i opisem "Głosowałam za" "Mordowaniem chorych dzieci". W ciągu kilku dni policja zatrzymała sprawcę i postawiła mu zarzuty.

lufaSejm w głosowaniu utrzymał prawo do zabijania dzieci z Zespołem Downa przed narodzeniem. Obywatele zareagowali oburzeniem. W Rumi na drzwiach wejściowych do biura poselskiego naklejono plakat posłanki Krystyny Kłosin , który przedstawiał ją w mundurze SS ze swastyką na ramieniu i opisem “Głosowałam za” “Mordowaniem chorych dzieci”. W ciągu kilku dni policja zatrzymała sprawcę i postawiła mu zarzuty.

Fundacja Pro – prawo do życia kilkadziesiąt razy zgłaszała policji fakt uszkodzenia, zniszczenia bądź przywłaszczenia wystawy “Wybierz Życie”. Mamy biurze Fundacji cały segregator postanowień o umorzeniu dochodzenia “wobec niewykrycia sprawcy przestępstwa”. Nawet jeśli wystawa stała na głównym rynku miasta, to całodobowy monitoring i patrole funkcjonariuszy jakoś nie poradziły sobie z zadaniem odnalezienia sprawców.

Czy to nie dziwne, że Policja, tak zwykle nieudolna w ściganiu przestępstw przeciw organizacji pro-life, jest tak skuteczna w ściganiu obywateli, którzy narazili się partii rządzącej? Bardzo to przypomina czasy PRL, kiedy ściganie przestępstw przeciw obywatelom nie stanowiło priorytetu dla Milicji Obywatelskiej. Priorytetem było ściganie wrogów Partii. Nowe wraca?

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN