Szukaj
Close this search box.

Wrocław przeciwko zabijaniu chorych dzieci

schetyna30 listopada br. członkowie wrocławskiej komórki Fundacji Pro - prawo do Życia po raz kolejny stanęli na Wrocławskim Rynku w obronie Życia poczętego. Tym razem chcieliśmy zwrócić uwagę wrocławian na odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy, który miał na celu ochronę Dzieci podejrzanych o chorobę przed aborcją. Niestety wrocławscy posłowie zawiedli po raz kolejny, głosując za utrzymaniem prawa do mordowania nienarodzonych.

schetyna30 listopada br. członkowie wrocławskiej komórki Fundacji Pro – prawo do Życia po raz kolejny stanęli na Wrocławskim Rynku w obronie Życia poczętego. Tym razem chcieliśmy zwrócić uwagę wrocławian na odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy, który miał na celu ochronę Dzieci podejrzanych o chorobę przed aborcją. Niestety wrocławscy posłowie zawiedli po raz kolejny, głosując za utrzymaniem prawa do mordowania nienarodzonych.
Kilkunastoosobowa grupa proliferów ujawniła wrocławianom, którzy posłowie byli za odrzuceniem projektu; tradycyjnie pokazując ich wizerunek na plakatach jak i na rozdawanych ulotkach. Plakaty i ulotki szokowały i zwracały uwagę. Na pikiecie pojawili się także przedstawiciele mediów, tym razem także i niekatolickich. Na łamach portalu wiadomości.onet.pl możemy przeczytać wypowiedź jednego z przechodniów:

„Ojciec z małym dzieckiem na rękach przyznał z kolei, że w stu procentach popiera pikietę i to w takiej właśnie formie. – Nie ma nic piękniejszego od życia i warto o tym pamiętać – dodał.”

Byli i tacy, których bulwersowała drastyczność fotografii przedstawionych na plakatach. Nas zaś bulwersuje trwający nadal okrutny „aborcyjny kompromis”.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN