Szukaj
Close this search box.

Wolsztyn, Zbąszyń – kolejne zbiórki podpisów

Działacze wolsztyńskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej, wraz z pomocą osób spoza organizacji, ruszyli ze zbiórką podpisów pod ustawą antyaborcyjną.

Dzięki pomocy ze strony księży proboszczów, którzy pozwolili nam na organizację zbiórki po zakończonych mszach, udało nam dotrzeć już do członków parafii Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie, parafii św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego w Wolsztynie oraz parafii Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej w Zbąszyniu.
W każdym miejscu zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło. Znalazły się oczywiście osoby, które były przeciwne naszej inicjatywie, lecz większość niezainteresowanych poparciem ustawy postanowiła po prostu przejść obojętnie bez wchodzenia w dyskusję. Wiele przychylnych nam osób przystawało na chwilę, by przeprowadzić krótką rozmowę. Usłyszeliśmy mnóstwo miłych słów, które motywują do dalszego działania.

Zostało jeszcze sporo pracy. Przed nami czas, który musimy spożytkować jak najlepiej. Nie spoczywamy na laurach – mamy zamiar dotrzeć jeszcze do co najmniej sześciu parafii!

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN