Szukaj
Close this search box.

Wirginia Zachodnia to kolejny stan, w którym aborcja ma być znacznie ograniczona

Ustawę w Wirginii Zachodniej zatwierdzono we wtorek 13 września i aktualnie czeka ona tylko na podpis republikańskiego gubernatora Jima Justice'a. Zabijanie nienarodzonych dzieci ma być tam zakazane, nistety pod pewnymi wyjątkami.

Te wyjątki to przypadki gwałtu lub kazirodztwa oraz te, w których zagrożone jest życie kobiety. Jednak z ostatniego ustępu wyłączono sytuację powikłań psychologicznych i psychiatrycznych. Jest to ważne wyłączenie, gdyż wyklucza możliwość obejścia prawa. W Hiszpanii pod pretekstem tzw. wskazań psychiatrycznych wykonywano rocznie ok. 100 tysięcy aborcji, ze względu na aktywność proaborcyjnych psychiatrów, którzy wystawiali kobietom wątpliwe zaświadczenia.

Co więcej, od lekarzy w Wirginii Zachodniej będzie wymagane, by zgłaszali w ciągu 15 dni komisarzowi stanowego Biura Zdrowia Publicznego wszystkie aborcje, a także uzasadnienie ich wykonywania.

Do tej pory mordowania nienarodzonych zakazano lub mocno je ograniczono między innymi w takich stanach, jak: Indiana, Tennessee, Południowa Karolina, Alabama, Luizjana, Utah, Ohio, Kentucky, Arkansas, Missouri, Teksas, Oklahoma oraz Południowa Dakota.

Ostatnio informowaliśmy, że już około 35% kobiet w USA nie może swobodnie zabić swojego dziecka w stanie, w którym mieszka. W tych stanach trudniej jest dziś ukryć czyny kazirodcze, pedofilskie, a także gwałty i przymuszanie kobiet do aborcji. To wszystko niestety łatwo było przestępcom ukryć przy prawie pełnej dostępności do zabijania nienarodzonych.

O czym jednak należy najmocniej pamiętać – ustawa uratuje prawdopodobnie tysiące dzieci! Nie zostaną one rozszarpane ani zabite za pomocą tabletek. Będą miały pełne prawo się urodzić.

Źródło: tysol.pl

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN