Wielka Brytania: nastolatki mają za sobą po 6 aborcji

Ponad 59 tysięcy aborcji chirurgicznych

Aborcjoniści nieraz mówią, że metod chirurgicznych już się nie używa. Jest to wierutne kłamstwo, ponieważ 29% aborcji w Anglii i Walii wykonano właśnie tymi metodami. 49 tysiące nienarodzonych dzieci zabito przez rozerwanie dziecka poprzez tzw. odessanie, a ponad 10 tys. aborcji wykonano przez niezwykle brutalną metodę D&E (Dilatation and Evacuation – rozszerzenie i wydobycie), która polega na odrywaniu po kolei członków dziecka i wyciąganiu ich kawałek po kawałku.

Jednak tak naprawdę wszystkie metody są bestialskim zabójstwem. Jeżeli ktoś uważa inaczej, to powinien obejrzeć filmy byłego abortera Anthonego Levatino:

Cywilizacja śmierci opanowała Wielką Brytanię. Według statystyk prawie 40% kobiet w Anglii i Walii zabiło już chociaż jedno nienarodzone dziecko. W Polsce, która jest rządzona przez teoretycznie konserwatywną partię, również pozwala się na ten proceder.

Źródła:
https://assets.publishing.service.gov.uk/…Wales_2018__1_.pdf
https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/…aborcji.html

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN