Szukaj
Close this search box.

Wielgoś na Wigilii? – pikieta pod WUM-em

mirosaw wielgoZapraszamy we wtorek 18 grudnia 2012 r. o godz. 10.30 na pikietę przed Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2A w Warszawie. W tym samym czasie odbywać się będzie tam Uroczysta Wigilia WUM. Chcemy przypomnieć oficjelom z Uniwersytetu Medycznego, że Kierownik Kliniki i Dziekan I Wydziału Lekarskiego WUM prof. Mirosław Wielgoś popiera zabijanie chorych dzieci i realizuje takie "praktyki" w Klinice im. Dzieciątka Jezus.

mirosaw wielgoZapraszamy we wtorek 18 grudnia 2012 r. o godz. 10.30 na pikietę przed Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2A w Warszawie. W tym samym czasie odbywać się będzie tam Uroczysta Wigilia WUM. Chcemy przypomnieć oficjelom z Uniwersytetu Medycznego, że Kierownik Kliniki i Dziekan I Wydziału Lekarskiego WUM prof. Mirosław Wielgoś popiera zabijanie chorych dzieci i realizuje takie „praktyki” w Klinice im. Dzieciątka Jezus.

Pragniemy również zwrócić uwagę środowiska lekarskiego na istotę służby życiu. Zawód lekarza to nie jest zwykły „fach”, ale powołanie do szczególnej troski o człowieka, szczególnie tego najmniejszego i chorego.

Apelujmy o wrażliwość na człowieka i zaprzestanie zabijania chorych dzieci!

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN