Szukaj
Close this search box.

„Wiedźmy” z Hiszpanii promują aborcję na koszt władz Poznania – „to kolejny punkt w programie demoralizacji mieszkańców”

„Wiedźmy i cyborgi” - w ten sposób przedstawiają się członkowie radykalnie lewicowej, hiszpańskiej grupy Gyne Punk. Zostali oni zaproszeni przez Galerię Miejską Arsenał w Poznaniu, by wystąpić podczas tegorocznych „Warsztatów z Rewolucji”.

„Wiedźmy i cyborgi” – w ten sposób przedstawiają się członkowie radykalnie lewicowej, hiszpańskiej grupy Gyne Punk. Zostali oni zaproszeni przez Galerię Miejską Arsenał w Poznaniu, by wystąpić podczas tegorocznych „Warsztatów z Rewolucji”. Podczas wykładu omawiają eksperymentalne, domowe zabiegi medyczne, łącznie z chirurgicznym zabiciem nienarodzonego dziecka. Jedna z prelegentek opowiada, w jaki sposób wykonano aborcję na niej.

Galeria mówi o wykładzie z historii – uczestnicy twierdzą co innego

Wydarzenie jest promowane w następujący sposób:

„Eksperymentalne laboratorium ginekologiczne posługujące się zdegenerowanymi, prostatycznymi technikami pozwalającymi na krytyczne samopoznanie (tanie, domowe, DIY (do it youself – zrób to sam). (…) Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem, dzieleniem się, partycypacją i tworzeniem w koczowniczych biolabach, poprzez samodzielne zarządzanie zdrowiem, autonomiczne eksperymenty (…).

Galeria tłumaczy, że to jedynie sztuka i wykład z historii ginekologii. Jednak na pewno nie dla wszystkich, o czym świadczy wypowiedź jednej z uczestniczek spotkania.

– Same też możemy się leczyć. To stworzenie pewnej niszy, w której nie jesteśmy całkowicie zależne od dominującego medycznego dyskursu, od szpitali i higienicznych sterylnych warunków – mówiła dla jednej z telewizji.

Prezydent Jaśkowiak odpowiada za demoralizację mieszkańców

Nie można zapominać, że nie było to prywatne, zamknięte spotkanie, tylko wydarzenie publiczne finansowane z pieniędzy mieszkańców Poznania.

Nazwanie tego sztuką jest zwykła przykrywką i to bardzo słabo zamaskowaną – mówi Adam Brawata, koordynator fundacji Pro-Prawo do Życia w Wielkopolsce. – Jest to kolejny z punktów w programie demoralizacji mieszkańców Poznania. Za wszytko jest odpowiedzialny Prezydent Jaśkowiak i ludzie z biznesu aborcyjnego. Jest już miejski program in-vitro, który przeżywają tylko dzieci wyselekcjonowane, inne nie mają szans na urodzenie. Z roku na rok wzrasta ilość zabijanych dzieci w ginekologiczno-położniczym szpitalu UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, ponadto Prezydent chce założyć gabinet ginekologiczny, gdzie będą dostępne 24 godziny na dobę pigułki wczesnoporonne – dodaje.

Zdaniem pro-lifera jest to celowe postępowanie, mające zmienić sposób myślenia poznaniaków, zgodnie z życzeniem lobby aborcyjnego.

Są to działania, które wykorzystują bierność policji i prokuratury, stwarzając przestrzeń dla biznesu aborcyjnego. Aborcjoniści chcą, aby ludzie mentalnie akceptowali wszelkie formy aborcyjne i korzystali ze środków aborcyjnych, które są promowane przez Miasto Poznań. Jest to nic innego jak przygotowanie rynku dla kartelu farmaceutycznego – uważa Adam Brawata

Zdaniem obrońców życia tego typu wydarzenia są także ewidentnym złamaniem prawa i nie wykluczają złożenia do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.

Policja powinna podjąć wszelkie środki, aby ścigać tych, którzy pomagają w aborcji. Pomocna będzie analiza prawna na ten temat Instytutu Ordo Iuris. – podsumowuje pro-lifer.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/11/jan-both.png[/author_image] [author_info]Jan Both – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN