„Wiedźmy” z Hiszpanii promują aborcję na koszt władz Poznania – „to kolejny punkt w programie demoralizacji mieszkańców”

„Wiedźmy i cyborgi” - w ten sposób przedstawiają się członkowie radykalnie lewicowej, hiszpańskiej grupy Gyne Punk. Zostali oni zaproszeni przez Galerię Miejską Arsenał w Poznaniu, by wystąpić podczas tegorocznych „Warsztatów z Rewolucji”.

„Wiedźmy i cyborgi” – w ten sposób przedstawiają się członkowie radykalnie lewicowej, hiszpańskiej grupy Gyne Punk. Zostali oni zaproszeni przez Galerię Miejską Arsenał w Poznaniu, by wystąpić podczas tegorocznych „Warsztatów z Rewolucji”. Podczas wykładu omawiają eksperymentalne, domowe zabiegi medyczne, łącznie z chirurgicznym zabiciem nienarodzonego dziecka. Jedna z prelegentek opowiada, w jaki sposób wykonano aborcję na niej.

Galeria mówi o wykładzie z historii – uczestnicy twierdzą co innego

Wydarzenie jest promowane w następujący sposób:

„Eksperymentalne laboratorium ginekologiczne posługujące się zdegenerowanymi, prostatycznymi technikami pozwalającymi na krytyczne samopoznanie (tanie, domowe, DIY (do it youself – zrób to sam). (…) Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem, dzieleniem się, partycypacją i tworzeniem w koczowniczych biolabach, poprzez samodzielne zarządzanie zdrowiem, autonomiczne eksperymenty (…).

Galeria tłumaczy, że to jedynie sztuka i wykład z historii ginekologii. Jednak na pewno nie dla wszystkich, o czym świadczy wypowiedź jednej z uczestniczek spotkania.

– Same też możemy się leczyć. To stworzenie pewnej niszy, w której nie jesteśmy całkowicie zależne od dominującego medycznego dyskursu, od szpitali i higienicznych sterylnych warunków – mówiła dla jednej z telewizji.

Prezydent Jaśkowiak odpowiada za demoralizację mieszkańców

Nie można zapominać, że nie było to prywatne, zamknięte spotkanie, tylko wydarzenie publiczne finansowane z pieniędzy mieszkańców Poznania.

Nazwanie tego sztuką jest zwykła przykrywką i to bardzo słabo zamaskowaną – mówi Adam Brawata, koordynator fundacji Pro-Prawo do Życia w Wielkopolsce. – Jest to kolejny z punktów w programie demoralizacji mieszkańców Poznania. Za wszytko jest odpowiedzialny Prezydent Jaśkowiak i ludzie z biznesu aborcyjnego. Jest już miejski program in-vitro, który przeżywają tylko dzieci wyselekcjonowane, inne nie mają szans na urodzenie. Z roku na rok wzrasta ilość zabijanych dzieci w ginekologiczno-położniczym szpitalu UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, ponadto Prezydent chce założyć gabinet ginekologiczny, gdzie będą dostępne 24 godziny na dobę pigułki wczesnoporonne – dodaje.

Zdaniem pro-lifera jest to celowe postępowanie, mające zmienić sposób myślenia poznaniaków, zgodnie z życzeniem lobby aborcyjnego.

Są to działania, które wykorzystują bierność policji i prokuratury, stwarzając przestrzeń dla biznesu aborcyjnego. Aborcjoniści chcą, aby ludzie mentalnie akceptowali wszelkie formy aborcyjne i korzystali ze środków aborcyjnych, które są promowane przez Miasto Poznań. Jest to nic innego jak przygotowanie rynku dla kartelu farmaceutycznego – uważa Adam Brawata

Zdaniem obrońców życia tego typu wydarzenia są także ewidentnym złamaniem prawa i nie wykluczają złożenia do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.

Policja powinna podjąć wszelkie środki, aby ścigać tych, którzy pomagają w aborcji. Pomocna będzie analiza prawna na ten temat Instytutu Ordo Iuris. – podsumowuje pro-lifer.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/11/jan-both.png[/author_image] [author_info]Jan Both – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN