Wiceprezydent Warszawy o zabijaniu nienarodzonych dzieci

Nowym wiceprezydentem Warszawy ma zostać Piotr Rabiej, należący do Koalicji Obywatelskiej, powiązanej z partią Nowoczesna, której był jednym z założycieli. Przyszły wiceprezydent już wcześniej ujawnił swoje proaborcyjne poglądy. W rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF FM stwierdził, że nazewnictwo aborcji jest tylko "kwestią wordingu".

Nowym wiceprezydentem Warszawy ma zostać Piotr Rabiej, należący do Koalicji Obywatelskiej, powiązanej z partią Nowoczesna, której był jednym z założycieli.

Przyszły wiceprezydent już wcześniej ujawnił swoje proaborcyjne poglądy. W rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF FM stwierdził, że nazewnictwo aborcji jest tylko “kwestią wordingu”. “Ale my nie mówimy o zabijaniu dzieci. Mówimy tutaj o usuwaniu niechcianej ciąży. To jest kwestia wording’u właśnie” – odpowiedział Piotr Rabiej na pytanie Roberta Mazurka o zabijanie dzieci.

Warto tu przypomnieć, że rozmowa na ten temat odbyła się, gdyż wcześniej Rabiej w programie “Warto Rozmawiać” na pytanie ” A jak ktoś chce zabijać dzieci?” odparł “To niech to zrobi. To jego wybór”. Jak widać, proaborcyjni politycy nie kryją się ze swoimi wynaturzonymi poglądami. Nie mają kompleksów – w przeciwieństwie do polityków konserwatywnych, którzy w Warszawie dla “wysokich słupków” gotowi byli nawet poprzeć in vitro. Lewicy nie obchodzi, i słusznie zresztą, wymyślona teoria wahadła. Prawicowi politycy zachowali się natomiast w wielu momentach, jakby wstydzili się swojego elektoratu. Dlatego też w wielu miejscach przegrali.

Źródło: https://www.stefczyk.info/2018/10/23/skandaliczne-slowa-nowego-wiceprezydenta-warszawy-ktos-chce-zabijac-dzieci-to-niech-to-robi/

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN