Szukaj
Close this search box.

Wiceprezydent Warszawy o zabijaniu nienarodzonych dzieci

Nowym wiceprezydentem Warszawy ma zostać Piotr Rabiej, należący do Koalicji Obywatelskiej, powiązanej z partią Nowoczesna, której był jednym z założycieli. Przyszły wiceprezydent już wcześniej ujawnił swoje proaborcyjne poglądy. W rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF FM stwierdził, że nazewnictwo aborcji jest tylko "kwestią wordingu".

Nowym wiceprezydentem Warszawy ma zostać Piotr Rabiej, należący do Koalicji Obywatelskiej, powiązanej z partią Nowoczesna, której był jednym z założycieli.

Przyszły wiceprezydent już wcześniej ujawnił swoje proaborcyjne poglądy. W rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie radia RMF FM stwierdził, że nazewnictwo aborcji jest tylko „kwestią wordingu”. „Ale my nie mówimy o zabijaniu dzieci. Mówimy tutaj o usuwaniu niechcianej ciąży. To jest kwestia wording’u właśnie” – odpowiedział Piotr Rabiej na pytanie Roberta Mazurka o zabijanie dzieci.

Warto tu przypomnieć, że rozmowa na ten temat odbyła się, gdyż wcześniej Rabiej w programie „Warto Rozmawiać” na pytanie ” A jak ktoś chce zabijać dzieci?” odparł „To niech to zrobi. To jego wybór”. Jak widać, proaborcyjni politycy nie kryją się ze swoimi wynaturzonymi poglądami. Nie mają kompleksów – w przeciwieństwie do polityków konserwatywnych, którzy w Warszawie dla „wysokich słupków” gotowi byli nawet poprzeć in vitro. Lewicy nie obchodzi, i słusznie zresztą, wymyślona teoria wahadła. Prawicowi politycy zachowali się natomiast w wielu momentach, jakby wstydzili się swojego elektoratu. Dlatego też w wielu miejscach przegrali.

Źródło: https://www.stefczyk.info/2018/10/23/skandaliczne-slowa-nowego-wiceprezydenta-warszawy-ktos-chce-zabijac-dzieci-to-niech-to-robi/

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN