Szukaj
Close this search box.

We Wrocławiu zabija się dzieci. Powstrzymaj to!

[et_pb_section admin_label=”section” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” fullwidth=”off” specialty=”off” disabled=”off” custom_padding=”10px||5px|”][et_pb_row admin_label=”row” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″ custom_padding=”0px|0px|27px|0px” custom_margin=”0px|||” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”on” parallax_2=”off” parallax_method_2=”on” parallax_3=”off” parallax_method_3=”on” parallax_4=”off” parallax_method_4=”on” disabled=”off”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_style=”solid” disabled=”off” border_color=”#ffffff”]

We wrocławskim Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 dokonano w ciągu ostatnich dwóch lat co najmniej 38 aborcji. Tak wynika z danych, które placówka udostępniła naszej Fundacji. Chcemy z tym skończyć – szpitale powinny ratować ludzi a nie ich zabijać.

Czy to możliwe, skoro Sejm odrzucił projekt ustawy antyaborcyjnej i wciąż wolno legalnie odbierać życie? Tak! W tej chwili nie możemy zmienić prawa ale możemy wpłynąć na szpital we Wrocławiu, aby przestał mordować. To da się zrobić! W rzeszowskim szpitalu Pro Familia zabijano nienarodzonych. Dzięki wywieranej przez nas presji, wszyscy tamtejsi lekarze zaprzestali uśmiercania. Stało się tak ponieważ nieustannie pokazywaliśmy prawdę na temat aborcji – na plakatach, billboardach, pikietach i demonstracjach, bezpośrednio przed budynkiem szpitala. Skoro udało się w Rzeszowie, może udać się również we Wrocławiu.

Zorganizowaliśmy akcję Szpitale bez aborterów, w ramach której wywieramy presję na Szpital Kliniczny nr 1 i informujemy mieszkańców Wrocławia, że zabija się w nim dzieci. Chcemy aby dowiedzieli się o tym wszyscy mieszkańcy miasta.

Wykupiliśmy lawetę, która jeździ po Wrocławiu i dzięki dużym grafikom oraz dobremu nagłośnieniu powiadamia mieszkańców o tym, co dzieje się w ich szpitalu. W podobny sposób udało nam się odnieść sukces w Rzeszowie. W innych szpitalach objętych naszą akcją liczba aborcji znacząco spadła.

Kampania kosztuje ok. 2000 zł tygodniowo (na cenę składa się m.in. wynajem, paliwo, eksploatacja i stały kierowca). Mamy wolontariuszy, którzy zajmują się organizacją akcji. Sami nie jesteśmy jednak w stanie ponieść kolejnych opłat, które pozwolą na jej kontynuowanie w następnych tygodniach. Jeżeli zaniechamy akcji, w szpitalu z pewnością zginą kolejne dzieci. Nie ma w tej chwili lepszej metody aby ratować życie. Aby móc ją prowadzić potrzebujemy Twojej pomocy.

[/et_pb_text][et_pb_cta admin_label=”Wezwanie do działania” title=”Dlatego przekaż 25 zł, 50 zł, 100 zł, lub dowolną inną kwotę, abyśmy mogli zmusić szpital do zaprzestania torturowania dzieci.” button_url=”http://szpitalebezaborterow.pl/wroclaw/” url_new_window=”off” button_text=”Wpłacam” use_background_color=”off” background_color=”#ff431c” background_layout=”light” text_orientation=”center” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” custom_button=”on” button_text_color=”#e02b20″ button_border_color=”#e02b20″ button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″ button_text_size=”30″ button_border_width=”4″] [/et_pb_cta][et_pb_divider admin_label=”Separator” color=”#ffffff” show_divider=”off” height=”100″ divider_style=”solid” divider_position=”top” hide_on_mobile=”on” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN