Wciąż możesz się podpisać pod petycją do Trybunału Konstytucyjnego!

Dziś nie wolno nam mieć złudzeń, że komukolwiek zależy na utrzymaniu "kompromisu" aborcyjnego, który zresztą w obecnych czasach nie jest żadnym kompromisem. Jak można bowiem mówić o kompromisie, skoro przez niego ginie coraz więcej dzieci, szczególnie tych podejrzanych o chorobę?

Dziś nie wolno nam mieć złudzeń, że komukolwiek zależy na utrzymaniu “kompromisu” aborcyjnego, który zresztą w obecnych czasach nie jest żadnym kompromisem. Jak można bowiem mówić o kompromisie, skoro przez niego ginie coraz więcej dzieci, szczególnie tych podejrzanych o chorobę?

Dlatego między innymi został wystosowany przez posła Bartłomieja Wróblewskiego wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o uznanie niekonstytucyjności przesłanki eugenicznej aborcji. W odpowiedzi aborcjoniści obrzucili jego twórcę obelgami, nazywając go kłamliwie “mordercą kobiet”. Po tym wszystkim mają jeszcze czelność wystosować do niego oraz do innych posłów, którzy wniosek podpisali, petycję o jego wycofanie.

Przypominamy więc o naszej petycji “Wezwij trybunał do powstrzymania mordowania”, która znajduje się TUTAJ . Twój podpis może sprawić, że wniosek zostanie rozpatrzony możliwie jak najszybciej i wreszcie przestanie się mordować dzieci podejrzane o chorobę.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN