Szukaj
Close this search box.

Warto czekać!

p1130336Fundacja pro – prawo do życia (oddział rzeszowski) zachęca szkoły z Podkarpacia do zorganizowania spotkań z młodzieżą szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w ramach profilaktyki zdrowia, na których młodzi prelegencji z Fundacji Pro – prawo do życia przedstawią świadectwo swojego życia połaczone z prezentacją multimedialną „Do zakochania jeden krok..."

p1130336Fundacja pro – prawo do życia (oddział rzeszowski) zachęca szkoły z Podkarpacia do zorganizowania spotkań z młodzieżą szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w ramach profilaktyki zdrowia, na których młodzi prelegencji z Fundacji Pro – prawo do życia przedstawią świadectwo swojego życia połaczone z prezentacją multimedialną „Do zakochania jeden krok…”

Ta prelekcja w ciekawy sposób ukazuje złożony proces zakochiwania się na podstawie faktów naukowych i nowinek medycznych oraz przykładów zachowań młodych par, jak i również konsekwencje decyzji podejmowanych pod wpływem uczuć. prezentacja jest pokazem slajdów o pięknie młodości na drodze dojrzewania do miłości opartej na woli (na decyzji a nie tylko na uczuciach), zachęca do budowania relacji twórczej przyjaźni zamiast wolnych kontaktów seksualnych, przedstawia wagę odpowiedzialności i przewidywania konsekwencji na podstawie autentycznych przykładów z życia młodocianych rodziców, promuje wśród nastolatków wstrzemięźliwość jako 100%-ową metodę zdrowia seksualnego.

CEL

– zmotywowanie uczniów do podjęcia wysiłku planowania swojej młodości,

– uświadomienie, że od decyzji podejmowanych w młodości w zależy ich przyszłe zdrowie, wykształcenie, życie małżeńskie i rodzinne.

– zapoznanie uczniów z alternatywą życia w czystości i jej owocami na podstawie żywego świadectwa prelegentów.

PROWADZENIE

Młodzi ludzie z sekcji edukacyjnej Fundacji PRO – prawo do życia (oddział w Rzeszowie)

ZGŁOSZENIA

Koordynatorem jest Jacek KOTULA , Tel. 698 337 762 , e-mail: jacek.kotula@proprawodozycia.pl

WYGRAĆ MŁODOŚĆ!!!

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN