Szukaj
Close this search box.

Warszawa za życiem – relacja z kursu dla obrońców życia

IMG 7439Od dłuższego czasu napływały do nas informacje od osób z Warszawy i okolic zainteresowanych poznaniem metod działania Fundacji Pro - prawo do życia i włączeniem się w nasze akcje. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i w ostatnią sobotę przeprowadziliśmy na Ursynowie kurs dla prolajferów.

IMG 7439Od dłuższego czasu napływały do nas informacje od osób z Warszawy i okolic zainteresowanych poznaniem metod działania Fundacji Pro – prawo do życia i włączeniem się w nasze akcje. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i w ostatnią sobotę przeprowadziliśmy na Ursynowie kurs dla prolajferów.

W czasie praktycznych i teoretycznych zajęć uczestnicy kursu mieli możliwość zapoznać się z metodami działania naszej Fundacji, jak i nauczyć się argumentacji przeciwko aborcji oraz poznać z jakimi mitami i przekłamaniami ze strony aborcjonistów najczęściej się spotykamy. Wszystkim obecnym na kursie serdecznie dziękujemy za udział i chęć czynnego zaangażowania się w obronę nienarodzonych dzieci!

Każdą osobę, która chciałaby włączyć się w działania warszawskiej komórki Fundacji, a z różnych przyczyn nie mogła wziąć udziału w kursie, zapraszamy do zgłaszania się przez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie: https://proprawodozycia.pl/index.php/rekrutacja/11-strony-statyczne/826-ankieta-rekrutacyjna-komorki-regionalne

{flike}

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.
 

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN