Warszawa za życiem – relacja z kursu dla obrońców życia

IMG 7439Od dłuższego czasu napływały do nas informacje od osób z Warszawy i okolic zainteresowanych poznaniem metod działania Fundacji Pro - prawo do życia i włączeniem się w nasze akcje. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i w ostatnią sobotę przeprowadziliśmy na Ursynowie kurs dla prolajferów.

IMG 7439Od dłuższego czasu napływały do nas informacje od osób z Warszawy i okolic zainteresowanych poznaniem metod działania Fundacji Pro – prawo do życia i włączeniem się w nasze akcje. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i w ostatnią sobotę przeprowadziliśmy na Ursynowie kurs dla prolajferów.

W czasie praktycznych i teoretycznych zajęć uczestnicy kursu mieli możliwość zapoznać się z metodami działania naszej Fundacji, jak i nauczyć się argumentacji przeciwko aborcji oraz poznać z jakimi mitami i przekłamaniami ze strony aborcjonistów najczęściej się spotykamy. Wszystkim obecnym na kursie serdecznie dziękujemy za udział i chęć czynnego zaangażowania się w obronę nienarodzonych dzieci!

Każdą osobę, która chciałaby włączyć się w działania warszawskiej komórki Fundacji, a z różnych przyczyn nie mogła wziąć udziału w kursie, zapraszamy do zgłaszania się przez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie: https://proprawodozycia.pl/index.php/rekrutacja/11-strony-statyczne/826-ankieta-rekrutacyjna-komorki-regionalne

{flike}

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.
 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN