Szukaj
Close this search box.

Warszawa pomoże zabijać ukraińskie dzieci?

Oficjalne dane ukraińskie informują o 75 000 aborcjach w ciągu roku. Greko-katolicki arcybiskup kijowsko-halicki Światosław Szewczuk w roku 2012 w Doniecku mówił o 40 milionach dzieci abortowanych od czasu uzyskania przez Ukrainę niepodległości. Oficjalne statystyki mówią, że liczba ludności Ukrainy w latach 1993–2022 zmniejszyła się z 52 do 43 milionów. Ukraina od dziesięcioleci wymiera.

Święty Jan Paweł II mówił w 1997 roku: „Naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości”. Słowa te odnosiły się przede wszystkim do Polski, ale w niemniejszym stopniu dotyczą Ukrainy. Każdy, kto narodowi ukraińskiemu dobrze życzy, musi pragnąć, aby Ukraińcy żyli, a nie byli zabijani w łonach matek.

Tymczasem od początku wojny i fali uchodźców docierającej do Polski, pojawiły się głosy obłudników, którzy domagają się zapewnienia Ukrainkom „prawa” do zabijania własnych dzieci na terenie Polski. Postulaty te pojawiły się wśród organizacji aborcyjnych, których celem jest zabijanie jak największej liczby dzieci przed narodzeniem. Zbrodnicze organizacje korzystają od dziesięcioleci ze wsparcia mediów masowych, które ochoczo włączyły się również w akcję „aborcja dla Ukrainek”.

Udział w akcji abortowania ukraińskich dzieci zapowiedziały też władze Warszawy. Gazeta Wyborcza doniosła, że odbyło się spotkanie przedstawicieli warszawskich szpitali, którzy radzili nad tym, jak zapewnić aborcję w Polsce Ukrainkom. Wytrychem ma być legalność w Polsce „aborcji z gwałtu”, którego, jak mówi informator Wyborczej, nie da się potwierdzić. Wszystko to odbywa się pod hasłem „pomocy Ukrainie”.

Aborcyjni obłudnicy wykorzystują każdą okazję do zwiększania liczby ofiar. Pod hasłami pomocy dążą do unicestwienia Ukrainy.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN