Warszawa nie odpoczywa i zbiera podpisy

W środowe popołudnie wolontariusze warszawskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia stanęli na ruchliwej „patelni” w centrum Warszawy, aby zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy "Stop aborcji" oraz edukować przechodniów.

W środowe popołudnie wolontariusze warszawskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia stanęli na ruchliwej „patelni” w centrum Warszawy, aby zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy “Stop aborcji” oraz edukować przechodniów. Baner z dzieckiem zabitym podczas aborcji przyciągał uwagę przechodzących i uświadamiał ich jak niesprawiedliwe prawo obowiązuje aktualnie w Polsce.

Kilkukrotnie w ciągu dwugodzinnej zbiórki zaczynało padać. Podczas jednego z takich epizodów, podpisująca się pod projektem naszej inicjatywy pani wręczyła nam własny parasol, stwierdzając, że podpisy są ważniejsze. Z kolei inna osoba podarowała naszej wolontariuszce kwiaty, w ramach wdzięczności za zaangażowanie w ratowanie życia nienarodzonych dzieci. Serdecznie obu Paniom dziękujemy.

Prawda, którą pokazujemy na naszych plakatach otwiera oczy i nie pozwala przejść obojętnie. Na naszych oczach ludzie popierający dotąd kompromis aborcyjny zmieniają zdanie i podpisują się pod projektem ustawy ratującym życie nienarodzonych dzieci. Cieszy nas także poparcie osób młodych, które nie tylko popierają nas własnym podpisem, ale są gotowe organizować zbiórki w swoich środowiskach.

Już wkrótce ponownie wrócimy na „patelnię”, aby prowadzić zbiórkę i edukować. Najbliższa pikieta odbędzie się we wtorek, 26 maja, w godzinach 16.30- 19.00. Zapraszamy.
Zachęcamy także do śledzenia naszej strony na facebooku:
https://www.facebook.com/warszawa.stop.aborcji

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Agnieszka Kocimska – warszawska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN